Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok mi számít nektek magas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mi számít nektek magas pasinak?

Figyelt kérdés
Nyilván egyéni véleményekre lennék kíváncsi.
2011. dec. 18. 00:34
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
185+
2011. dec. 18. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:

Én imádom a magas pasikat :P

190cm-től 200cm-ig

Habár... a volt barátom 187 cm volt.

2011. dec. 18. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
35%

00:41:

Hát azért a ~190 az nem magas, inkább átlag feletti. Én 192cm vagyok de nem érzem magam egyáltalán hű de magasnak ^^ Volt oszt társam 200 fölött volt, lehajolva jött be az ajtón a suliban, na ő magas volt!! :D:D

Tök király lehet ilyen magasnak lenni... Átnézel a tömegen :D:D:D



21F

2011. dec. 18. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
49%

01:02

Egyéni véleményt kérdeztek, és egy szóval nem írtam, hogy átlagos :D

Nekem 190től kezdődik az igazi férfi, ez tetszik, ez hozz lázba :D

2011. dec. 18. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
0%

Azt hiszem akkor te tudodmitol doglik a legy..mert kis ember nagy bottal jar nagy ember meg karoval...

Van egy baratom aki 188 cam ..egyszer az uszodaban egyutt zuhanyoztunk es akrva akaratlanul lattam a szerszamjat ugy ahogy ott himbalozott....fuu mondom ember vagy te a talpadon hekas persze nem bantolag ugyjopofi alapon erre beszolt hogy jaj nem olyan jo mert ha ez fel all naki es a csajok meglatjak sokan megijjednek es nem akarnak dugni..szoval ez is egy ahtul utoje a nagy szerszamnak..aztan amikor meg talal partnert neki kellvigyaznia hogy ne dugja be az egeszet csak a vagta mert ha teljesen beduga akkor a lanyanka kiszkitja a belet is ...sokan inkabb csak inkab leszoptaj es utanna nem si akartak vele talakozni a gigantikus meret miatt..lehet hogy ez hoz tegedizgalomba a magas fiuk miatt...legyel akkor ovatso ezt is tartsdszem elott...

2011. dec. 18. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
0%
Az magas akire fel kell nezni...mert aki alacsony arra nem kell felnezni.vagy tevedek?
2011. dec. 18. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
Párom 192, én 162 vagyok. Na ő magas, de ez egyáltalán nem zavar semmiben :)
2011. dec. 18. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim válasza:

Hát nekem alapból az egy fejjel magasabb nálam.

De 185 fölött az igazi .

Minél magasabb, annál jobb :)

2011. dec. 18. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
én 201 cm 20 éves srác vagyok, hát mit ne mondjak örülök is meg nem is hogy ekkora vagyok... sportban nagyon jó, mert kosarazok, de a magánéletben nem annyira, mondta már lány hogy túl nagy vagyok neki, meg hogy fél tőlem olyan magas vagyok
2011. dec. 18. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
190cm felettiek
2011. dec. 18. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!