Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek egy olyan fiúról/fiatalemberről, aki borotválja a lábát, és a mellkasát?

Figyelt kérdés

Csupán több véleményre lennék kíváncsi...ezért tettem fel a kérdést.

Köszi előre is :)


2011. dec. 18. 13:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
Egyértelműen b*zi.
2011. dec. 18. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%
azt ,hogy bele esett az urbanizációs csapdába. Szegény :/
2011. dec. 18. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%
azt hogy meleg :S
2011. dec. 18. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gáz, egy időben én is leszedtem, de kinőttem belőle. Ja, és családom van:)
2011. dec. 18. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Az ő teste, azt csinál vele, amit akar. Csak udvarolni ne próbáljon nekem :)
2011. dec. 18. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
hátt.. nem biztos hogy b*zi, de elég nagy rá az esély, mert oké, hogy sokat ad magára, ezért borotválkozik ott is, de ha megnézünk egy "átlagos" fiút, akkor nem hiszem hogy az is csinálja :D ha teljesen normális, nem nyafogós, csipogós, és nem olyan mint egy hisztis p*csa, és teljesen meg vagyok elégedve vele belsőleg, akkor elfogadható :D
2011. dec. 18. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy meleg, de nem azért mert szedi, ez hülyeség... Vannak szőrös bzik is:) Ne legyünk már ilyen hű de kemény férfiak... Én elég kemény vagyok:D, legalábbis az átlagnál erősebb, mivel évek óta edzem, mégis egy időben szedtem. Önmagában semmit nem jelent!
2011. dec. 18. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 levente homokos tóni válasza:
a hónaj még 4elmegy nade ezek!!!!!Ha a te pasid voltatok már együütt!!Mert ha nem akkor egyértelműen homofó
2011. dec. 18. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

gáz.számomra ,,férfiatlan".

24n

2011. dec. 18. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 B.B05 ***** válasza:

Mindenki azt csinál a saját testével, amit akar. Engem egyáltalán nem zavarna, az a lényeg, hogy neki tetszik, én mindenkit úgy fogadok el, ahogy van.

Annyira szánalmasak azok a válaszok, amiben azt írjátok, biztosan meleg! Van több olyan ismerősöm, akiket zavar a saját szőre és leszedi, vagy leszedeti. Nem értem, miért kell ezen annyit problémázni. Joga van mindenkinek azt csinálni magával, amit akar.

2011. dec. 18. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!