Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miből áll egy pénisznagyobbító...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miből áll egy pénisznagyobbító műtét?

Figyelt kérdés
Mennyit növelne a méretemen? hossz: 12cm vastagság: 4cm
2011. dec. 18. 22:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Hagyjál már békét a farkadnak. Mit szólnál, ha a farkad egy szép nap beírna ide, hogy miből áll egy ember nagyobbító műtét? Neked hogy esne? Isten minden teremtményét úgy szereti, ahogyan az megteremtve vagyon, szeresd hát te is úgy.
2011. dec. 18. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Elég az a 12 centi, hidd el. Nekem 13, de mindenre elég.
2011. dec. 18. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
értem :) köszi a választ
2011. dec. 18. 22:49
 4/6 anonim ***** válasza:
mondhatom azt, hogy nem a méret a lényeg.a kissebbekkel is ki lehet elégíteni egy nőt.de a műtétről anyit, hogy végül is, ahol feleslegesen hajlik, ott leválasztják a csontról, és előbbre csúszik kb 2-3 centivel.nem egy hatalmas változás, de ha 12ből 14-15 lesz,te észre fogod venni.de az a +2vagy 3 centi meg ér neked kb 1 millió forintot?mert anyiba fáj egy ilyen
2011. dec. 18. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A fő problémája a dolognak hogy elég veszélyes. Nem fogok statisztikai adatokba belemenni mert nem tudnék neked pontos információt adni, de nagyon kockázatos műtét azon felül hogy drága. Nem véletlen, hogy a legtöbb urológus és agydoki óva int az ilyesmitől.

Egy kis tapasztalattal sokkal többre mész mint azzal minimális plusszal amit ilyen műtét nyújthat.

Gondolj arra, hogy 12 centivel dughatsz orrba szájba, viszont ha a doki megsért egy kritikus eret, vagy ideget akkor le húzhatod a rolót egy életre.


Egyébként hosszabítás abból áll amit leírt neked valaki itt, a vastagításnál felvágják hosszába és zsírszövetet tesznek be. Ha jól tudom az csak "hús pénisznél" működik.

2011. dec. 18. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi a segítséget ;) megnyugtattatok :D a műtétet pedig elfelejtem!
2011. dec. 19. 15:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!