Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Segítség! Feldugtam magamnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség! Feldugtam magamnak egy orrcseppes üveget, és nem jön ki! Mit tegyek? Nem merek senkinek szólni

Figyelt kérdés
2011. dec. 19. 16:33
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
70%
Irány a doki!!! és szólj valakinek könyörgöm....nem értem minek kell 15 évesen ilyen baromságot csinálni....
2011. dec. 19. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem is kamu (ha igaz lenne komoly fájdalmai lennének és nem itt írogatna hanem valahol operálnák), de csak a kíváncsiság kedvéért megkérdezem, hogy melyik testnyílásodba dugtad fel, mert ha a puncidba akkor nincs olyan, hogy onnan nem tudod kiszedni. Egy lánynak sem olyan mély a puncija, hogy ne lehetne elérni a végére kézzel, legalábbis azoknak akikkel én találkoztam.
2011. dec. 19. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 bánomisén ***** válasza:
100%

16:47

Honnan tudod, hogy 15 éves? Lehet, hogy 17 és fiú :-D

2011. dec. 19. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Azt még nem kérdeztem meg, hogy mi a pontos márkája... Tudni illik a Nasivint "fokozottan" tilos feldugni mert az ilyen srayes lófasz és az nehezebben jön ki. A dobozán "feltüntették" idézem: Tilos vele masztizni vagy csak úgy poéból feldugni és a www.gyakorikerdesek.hu ilyenekkel fárasztani az embert....
2011. dec. 19. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
nem biztos hogy kamu, mert ismerek olyat, aki egy sprés dobozt nyomott fel, és fent maradt a kupak neki.ilyenkor elmegy a nőgyógyászhoz, az felnyúl valami szerszámmal, kiszedi,és kész.bár elég égő lehet az orvos elött magyarázkodni, hogy hogyan került fel egy ilyen dolog.
2011. dec. 19. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
41%
szolj anyádnak h ugorjon a hasadra:D
2011. dec. 19. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!