Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez csak szerintem gusztustalan?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez csak szerintem gusztustalan?

Figyelt kérdés

a freemail kilépő oldalon néha elolvasom a cikkeket, és most ezt találtam(egy az egyben kimásolom, de az oldalt is belinkelem.


"Nekem is ismerős a helyzet. Nagyon szeretem a feleségemet, de azt nem tudom elfogadni, hogy évekig tökéletes volt a szerelmi életünk, most meg örülhetek, ha hetente egyszer ágyba bújik velem. Úgy érzem, hogy szinte kötelező feladatnak tekinti a szexet, és néha még rám is szól, hogy siessek. Nem tartom magam szexmániás pasinak, mindig gyengéd vagyok, és bírom a hosszú előjátékokat, tehát ezzel nem lehet probléma. Ez az egész nálam odáig fajult, hogy már kezdek kételkedni a saját férfiasságomban. Fogalmam sincs, hol a határ a saját lelki egyensúlyom és a félrelépés között. Megvárjam, amíg szép lassan becsavarodom, vagy csaljam meg valakivel?"


a másik:

"7 éve élek együtt a párommal, és eddig minden remekül működött. Fogalmam sincs, az utóbbi hónapokban mi kavart be a csajomnál, folyton csak a kifogásokat keresi, nekem viszont nagyon hiányzik a rendszeres szex. Minden létező dolgot megpróbáltam már, de úgy tűnik, semmi nem segít. A múltkor komolyan rákérdeztem, hogy mi velem a baj, erre sírva fakadt, meg esküdözött, hogy imád, és nem akar elveszíteni. Még megcsalni sem bírom, mert nagyon szeretem, ezért inkább tűröm, hogy sokszor visszautasít. A csajom nem frigid, és szerintem lelki problémái sincsenek, de fogalmam sincs, meddig bírom így."

Ezektől a szövegektől úgy fel tudom húzni magam.

Mi az hogy csaljam meg, meg hogy még megcsalni sem bírom?

Tényleg ilyen undorító lenne az emberek többsége? Heti egy "menet" neki annyira borzalmas hogy már elrobban?


2011. dec. 19. 18:20
 1/10 anonim ***** válasza:
81%

A megcsalás része gusztustalan valóban.


a heti egy menet pedig tényleg kevés.


esetleg napi egy. az még elmegy

2011. dec. 19. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
83%

Inkább az az undorító, hogy képtelen elmondani a barátnők mi a fene bajuk van.

Én is nő vagyok és megadatott nekem a kommunikációs képesség, el tudom mondani mi nem tetszik.

Teljesen jogosan viselkednek így ezek a férfiak, hiszen se szó se beszéd elkezdték őket hanyagolni.

Én is így reagálnék, ha a párom ezt csinálná velem, sőt ott is hagynám, tanulja meg elmondani mi van.

2011. dec. 19. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
57%

Ez szerintem is gusztustalan. Olyan mintha az emberek csak a szex miatt lennének együtt, tisztára ellaposodott az emberek érzelmi színvonala...

Ha nem elég a szex, rohannak megcsalni vkivel a párjukat, ami tényleg undorító, mert sajnos sokan ezt csinálják.


24L

2011. dec. 19. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
88%
Ugyan már, nem tudom min megy a felháborodás. Megcsalás, volt van és lesz is. Csak van aki ügyesebben csinálja és van aki meg lebukik, vagy lelkileg nem bírja a tehert. És itt nem csak a férfiakról van szó. Egy elhanyagolt nő is ugyanezt teszi...
2011. dec. 19. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
91%
Csak engem idegesít, hogy az emberek nagy része nem fogja fel, hogy szex nélkül nem működik egy kapcsolat?
2011. dec. 19. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
80%
Engem nem idegesít,nem velem csesznek ki, hanem saját magukkal.
2011. dec. 19. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
én sz@rok rá 20
2011. dec. 19. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

1, szex nélkül nincs kapcsolat ( kivételek pedig kivételek szóval hagyjuk őket )

2, megcsalás undorító dolog, de nem is maradnék együtt a nőmmel ha nem képes megbeszélni velem hogy mi van, ha nem látom h próbálkozna javítani ezen

3, ha nem illenek össze szexuális téren, akkor így jártak, szétmennek vagy megcsalják egymást vagy nyílt kapcsolat stb.


UI: heti egy menet egy átlag 50es férfinak elég.

50 alatt kizárt, max nem meri megmondani az feleségnek/barátnőnek. ( kivétel továbbra se számít )

2011. dec. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én nem hiszek a megcsalásban, de ebben a helyzetben én is azt javasolnám.
2011. dec. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szerintem rengeteg férfi szenved a kevés sextől.Köztük én is.A nők lelkisebbek,ha bármi problémájuk van az a sex rovására megy.Probléma pedig akad mindig.Legyen az anyagi,munkahelyi,családi vagy egyéb probléma.Mit tegyen ilyenkor egy egészséges sexualitással megáldott férfi ember akinek kevés a havi-kéthavi 1 együttlét.Nehéz kérdés,mert megcsalni nem akarom,elhagyni szintén nem.....Marad a Marok Marcsi?:-(

34/f

2011. dec. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!