Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért viselkedik így velem ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedik így velem ez a csaj?

Figyelt kérdés

Megpróbáltam egy bulin felszedni, de ő folyton eltolt magától. Rá pár hónapra azt vettem észre, hogy folyton engem bámul. Ám egy idő után nem tudom mi lett vele, de rám se néz. Aki a környezetébe van, mindenkivel kedves, mindenkivel viccelődik, hozzám meg nem is szól.

Ha számít valamit többször volt, hogy látott más csajjal, valamint megtörtét már az is, hogy előtte fogdostam le az egyik barátnőjét, illetve flörtöltem ezzel a csajjal.


2011. dec. 20. 18:32
 1/2 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy akart tőled valami komolyabbat annál, hogy csak egy legyen azok közül a csajok közül akiket bulikban felszedsz. Ezért is eshetett neki rosszul, hogy látott már más lányokkal, illetve, hogy úgy bántál vele, mintha csak arra kéne.

A "felszedni" szóból én arra következtetek, hogy te nem tiszteled eléggé, meg a többi lányt se, ha így bánsz velük. Pláne, hogy az egyik barátnőjét fogdostad.

Valszeg haragszik rád. Nem is csodálom.


22L

2011. dec. 20. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Komolyabbat szeretett volna. És nem örül, hogy nem ekként közeledtél...

Meg aztán, ha az orra előtt tapizod le a barátnőjét, azt a lányok nem szeretik.


23F

2011. dec. 20. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!