Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sok albérletes hirdetésben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok albérletes hirdetésben miért csak lányoknak kiadó a szoba?

Figyelt kérdés
Direkt odaírják, hogy csak lányoknak. Olyat még nem olvastam, hogy csak fiúknak.
2011. dec. 20. 19:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Én olyat is olvastam már, igaz ritkábban.


Gondolkozz logikusan! A lányokat általában jobban zavarja, ha beköltözik közéjük egy fiú lakótárs, mint a fiúkat, ha jön egy lány.

Azonkívül meg a fiú lakókról inkább feltételezik, hogy nagy partikat tartanak, és tönkretesznek valami berendezést, mint a lányokról.

2011. dec. 20. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Palmnak igaza van, a tulajdonosok feltételezik, hogy a fiúk hamarabb lelakják.
2011. dec. 20. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Egy lány általában segítőkész a főbérlővel szemben, megkérdezi, hogy kell-e valamia boltból és ha kell be is vásárol. Egy lány kitakarít maga után, ha lelép. Rendben tartja a szobát, ha látja, hogy koszos pl a fürdő akkor kicsit megtörölgeti legalább a kád szélét vagy a mosdót. Egy lány nem hagyja kaki után ott a szart, ha rátapadt véletlenül a WC falára.

Lányok 80%-a már csak illemből megcsinálja, de egy fiú nem biztos.

23/N

2011. dec. 20. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Szuszmáóó válasza:
100%
Meg általában sokszor 30-40-es férfiak a főbérlők akik az olcsó társbérlőtől esetleg mellékszolgáltatást is kérhetnek.
2011. dec. 20. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

"Palmnak igaza van, a tulajdonosok feltételezik, hogy a fiúk hamarabb lelakják."


Elég rosszul gondolják. Én már laktam csak pasival, fele-fele arányban, több csajjal is és elnézve a volt barátnőim lakótársnőit, azt kell mondjam, hogy a lányok sokkalta rendetlenebek, hanyagabbak és jobban lelakják a helyet. És azt se mondanám, hogy nem partiznak annyit. Persze lányból is pasiból is van trehány, de a nők...

2011. dec. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
mert azok nem csak pénzel tudnak fizetni a lakásért...plusz ha a tulajnak van kulcsa a szobához....
2011. dec. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
95%

Azért, mert a legtöbb ilyennél vmi faszi keres maga mellé csajt ellenszolgáltatásért cserébe....

Nők meg nem igazán adnak fel ilyen hirdetéseket.

2011. dec. 20. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Dehogy pasi adja fel..

Általában lányok, akik maguk mellé keresnek.

2011. dec. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!