Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi számít nektek szépnek? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi számít nektek szépnek? Mit részesítetek előnyben?

Figyelt kérdés

Itt gondolok,a hosszú/rövid haj,barna/kék/zöld szem,magas/alacsony lány,teltebb/vékony/esetleg kettő között.

Tulajdonképpen csak kíváncsi vagyok,h mik azok a dolgok amik megfogják a legtöbb pasit/férfit/fiút első látásra.


2011. dec. 21. 08:58
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%

145-175ig a magasság inkább vékony mint duci a cici inkább legyen kicsi mint nagy ... hajszín mindegy szem szín mindegy haj hossz mindegy ...

nekem ránézésre tetszik meg egy lány ..nincs kimondott ideálom de szerintem ezzel legtöbb pasi így van..

2011. dec. 21. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
egyébként te hogy nézel ki kérdező?
2011. dec. 21. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
most padlizsán színű a hajam,zöld a szemem,173 cm magas vagyok,és teltebb,miért?
2011. dec. 21. 09:07
 4/27 A kérdező kommentje:

nem társkeresés céljából tettem fel a kérdést,nehogy vki félre értse :D

csak kíváncsi vagyok

2011. dec. 21. 09:08
 5/27 anonim ***** válasza:
76%
de attól még adhatsz fb elérhetőséget..:D
2011. dec. 21. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:

Magasság mindegy, bár nálam túlságosan nagyobb azért ne legyen a lány.

Hajban nagyon szeretem a sötétebb tónusokat, de akkor is a természetes színben, valamint a hosszabbat, minimum vállig érjen.

A homokóra alaktól a közép teltig jönnek be a láynok, szemszín nem számít, inkább az ajkai amik megfognak. Egy-egy szép női ajak l tud velem elég sok dolgot felejtetni.

2011. dec. 21. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:

ne haragudj,de nem adok fb-t se :D

boldog párkapcsolatom van,mondom csak kíváncsiság,h a pasikat mi fog meg :)

meg,h ők mit ítélnek szépnek,mindig érdekes egy pasitól hallani ezt,mert a nők eléggé elfogultak egymással szemben :)

amúgy 20éves vagyok,csak ha vkit érdekelne :D

2011. dec. 21. 09:16
 8/27 anonim ***** válasza:
88%

én is párkapcsolatban élek..29 vagyok

és nem eszlek meg fb-n :D

2011. dec. 21. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:

de ha neked van bnőd akkor minek +1 lány ismerősnek?

másrészt miért kellene megmondani a nevem? :D

2011. dec. 21. 09:24
 10/27 anonim ***** válasza:
52%

WFT? De hát a padlizsán LILA!


Amúgy hosszú haj, nagy boci szem, sportosan vékony.

A színek nem számítanak, ahogy a magasság sem, bár azért nem rossz, ha 183cm alatt van, hogy legalább sportcipőben legyünk azonos magasságúak.

2011. dec. 21. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!