Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Darabos átlátszó folyás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Darabos átlátszó folyás?

Figyelt kérdés
Dec.1 volt menszim ami dec8.-ig tartott. Kb. egy hete barna folyásom volt aztán sima átlátszó, majd tegnap fehér átlátszó kocsonyás. Soha nem volt még ilyen. kerestem kérdeztem másokat de sehol nem találtam a választ. terhes nem lehetek hiszen van menszim és a terhességi teszt is negatívot mutatott. Gombára sem gondolnék mert nincs más tünet. Van valakinek ilyenje ?? valaki tudja miért van ez??
2011. dec. 21. 13:01
 1/6 anonim ***** válasza:
terhes vagy.
2011. dec. 21. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
és ez biztos?
2011. dec. 21. 13:10
 3/6 anonim ***** válasza:

kocsonyás-ha átlátszó és olyasmi mint a tojásfehérje,akkor most lesz ovuláció...ez annak a jele,vagyis hó végén akár megjöhet a menzid,vagy január elején.A dec.1-ei menzesz alapján ez a valószínű :)


A darabos fehér fojás lehet ettől is,esetleg megfázástól,kisebb fertőzéstől,vagy gombától.

2011. dec. 21. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

nagyon szépen köszönöm : )

de azért el kéne mennem orvoshoz igaz? vagy csak ha nem jön meg a menszim?

2011. dec. 21. 13:16
 5/6 anonim ***** válasza:

szerintem is ovuláció , nekem is akkor szokott lenni tojásszerű folyásom !

Ez nem gond amúgy, ha semmi más tüneted nincs és két menszi közt van félidőben és nem állandóan akkor ez nem gáz, sőt jó dolog , mert tudod mikor van peteérésed.

2011. dec. 21. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen :D

nem...nem állandó csak tegnap egyszer volt ilyen:D

megnyugodtam:D

csak még ilyen kocsonyás nem volt és megijedtem

2011. dec. 21. 13:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!