Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok/Nők! Nektek tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/Nők! Nektek tényleg bejönnek a rendőrök?

Figyelt kérdés

Lányok/Nők! Nektek tényleg bejönnek a rendőrök? Ha igen, miért? Na meg mit teszel akkor,ha meglátsz egyet az utcán, aki pl tetszik?


Kort is.



2011. dec. 21. 18:44
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Nagyon :)

Nem tudom megmondani miért. Annyira férfias az egyenruha, a munkája. Szóval felém férfiasságot sugároz. Főleg ha magas, fekete hajú kék szemű egyénhez társul :)

22/N

2011. dec. 23. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Nem a tisztire.. (sajnos), RSZKI-ba járok, de amúgy szeretnék Hadnagy (tiszti státusz)lenni,meg is teszek majd szolgálatom során érte minden tőlem telhetőt, amennyiben még lehetséges lesz az átképzés, na meg a diploma megszerzése.


Tudod: " (...)tudásom legjavát nyújtva(...)" :)

2011. dec. 23. 23:22
 13/15 A kérdező kommentje:
Amúgy köszönöm a válaszokat ! :)
2011. dec. 23. 23:23
 14/15 anonim ***** válasza:

Nekem egyáltalán nem... főleg 2006 ősze óta. Azóta sokszor inkább ellenszenvet érzek, mintsem szimpátiát.

De az egyenruha - elvonatkoztatva a rendőröktől - vonzó. Pl. tűzoltóknál. :)

2011. dec. 23. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Az elöttem válaszoló nak.

2006 ősze...hmmmm... Valami rémlik, csak nem téged is megruháztak? Egyébként a középkorban is történtek durva dolgok akkor már vissza mehetünk egészen addig is. 2006-ból annyi rémlik hogy több száz rendőr súlyosan megsebesült. Egyébként a kérdező írta hogy a korra is kíváncsi. Én nem írom mert én nem lány vagyok hanem fiú.

2021. márc. 18. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!