Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám leküzdeni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám leküzdeni?

Figyelt kérdés
Nem tudom hogyan küzdjem le az önbizalomhiányomat? pl: ma ott ült előttem egy gyönyörű nő és egyszerűen nem mertem vele beszélni mert úgy éreztem hogy úgysem tetszek neki...
2011. dec. 21. 22:55
 1/4 anonim ***** válasza:
gyakorlás, minden a gyakorlás: ismételd magadnak a tükör előtt hogy jól nézel ki és mosolyogj, egy idő után nőni fog az önbizalmad.
2011. dec. 21. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha nagyon zavar a helyzet és türelmetlen Vagy, tudom ajánlani a több szexet nőkkel. A leghatékonyabb technika a magabiztosság hiányának kezelésére. Járj el szórakozni is környékezd a lányokat!
2011. dec. 21. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Gyakorlatilag rajtam is szinte mindig úrrá vesz az önbizalom hiány, de vannak olyan lányok, akiknél valahol elsőre megnyílok minden ok nélkül. Szerintem kétirányú.
2011. dec. 21. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, tudnám ajánlani gyakorlásképp, ha van egy kis pénzed, hogy egy nagy csomó idegent hívsz fel telefonon és beszélgetsz velük. Ha sokat gyakorlod akkor belejössz annyira, hogy merj közvetlen módon ismerkedni!
2011. dec. 21. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!