Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl nagy kérés?

Figyelt kérdés
a pasimtól azt kértem szülinapomra (ma van) hogy így karácsony előtt vigyen el a pesti vásárra és nézzünk szét meg vásároljunk. erre ő mondta hogy ez neki túl nagy kérés ő nem fog órákat állni mellettem ahogy én plázap*csaként vásárolgatok. én meg mondtam hogy azért ennyit kibírhatna a szülinapomon és hogy amúgyis vettünk volna forraltbor és ő azzal vígan el lett volna amíg én körülnézek főleg hogy nekem fél óra a vásárlás. ő mondta hogy nagyon sajnálja de ezt nem teszi meg és hogy ne is kérjek soha ilyet tőle mert hogy ő nem a plázap*csába lett szerelmes hanem belém. szerintetek? 15/L
2011. dec. 23. 19:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
boldog karácsonyt
2011. dec. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Pasidnak csak addig vagy jó amíg befogod a szádat és ő csinál amit akar?!?! Ha nem, akkor nem túl nagy kérés.
2011. dec. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
neked is boldog karácsonyt :)
2011. dec. 23. 19:06
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ja és 19:05ös vagyok(a második): Boldog szülinapot!:) Holnapra meg boldog karácsonyt!
2011. dec. 23. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
köszönöm és neked is :)
2011. dec. 23. 19:07
 6/13 mus musculus ***** válasza:
100%

Plázap*csa vagy, mert egy évben egyszer kedved támad egy hosszabb vásárláshoz. Azt a k*rva élet... én talán még repíteném is a helyedben.

Amúgy boldog szülinapot és karácsonyt!

2011. dec. 23. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Gondolom ő is 15 körül van. Látod, ezért keresnek a lányok ált. idősebb pasit. Mert azok nem ilyen gyerekesek.

Én alapból nem állnék le egy ilyen emberrel. De ha nem akarod kidobni, akkor mondd meg neki, hogy ezek után ő is így kérjen tőled bármit...

2011. dec. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

XD Jajj ez olyan gáz...

Jó én elhiszem, hogy a pasid utál vásárolni, enyim is rühelli, de egy évben egyszer simán kibírja. Ez ilyen vinnyogó hiszti. Bár ha veledkorú akkor nem olyan meglepő.

Én spec most barátommal mentem karácsonyi ajándékokért, és simán elidőztünk ékszerek előtt nézelődve. Ő addig játszott a telefonján, szóval kibírta simán.

Máskor meg sose megyünk vásárolni, szóval ez nem is plázap.icsaság. Részedről sem.

20L

2011. dec. 23. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Szánalmas barátod van, sztem ebből le tudod vonni a konklúziót.


Boldog Szülinapot & Karácsonyt ! :)

2011. dec. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Osztom a többiek véleményét, szerintem is szánalmas. Az én párom is utál vásárolni, kivétel ha azért megyünk nézelődni, mert neki kell venni valamit! :) Most még is vele szereztem be a fél családnak az ajándékokat és hősiesen tűrte egy szó nélkül. Én sem vagyok egy plázacica, az hogy néha igen is muszáj elmenni venni ezt azt az az élet velejárója és azért hívom el a páromat, mert neki szeretnék tetszeni, nem másnak. Ha nem jön, mert nincs kedve, hát nem jön.

A karácsonyi vásár viszont teljesen más... A világ "legromantikusabb" dolga sötétben, a hangulatos fényekben forralt bort kortyolgatva nézelődni. Iszonyat meghozza a karácsonyi hangulatot. Szerintem jó dolog, ez ellen még a páromnak sincs ellenvetése. :) Nem te kértél túl nagyot, a barátod egy önző köcsög.


Boldog Születésnapot így nap végére is és békés ünnepeket! :)

2011. dec. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!