Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igricz kérdése:

Óveszer kilyukadt?

Figyelt kérdés

Csoki


Az lenne a problémám,h pár napja szeretkeztünk barátnőmmel és egy picit hamar elmentem...Gondoltam nem szólok neki és csináltam tovább,aztán mikor végeztünk és lehúztam a gumin kijött az a bizonyos vlmi....:/


1)Szerintetek ha már elmentem akk ne csináljuk tovább és inkább húzzak másikat v elvileg nem lehet baj?


2)Szerintetek vegyek terhességi tesztet v valami szöszt h megtudjam nincs-e valami cink?:/ Mennyi idő után kell venni és mennyibe kerül?

Kösz előre is a válaszokat


2011. dec. 24. 12:11
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
miután elmentél ne csináljátok tovább ugyanazzal a gumival. vegyetek tesztet mindenképp a másik két kérdésre nem tudom a választ
2011. dec. 24. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
aktus után 2 héttel érdemes tesztet csinálni, és 5-600 ft körül van
2011. dec. 24. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Sok sikert a babához. :D
2011. dec. 24. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
te se olvastad el a használati útmutatót uyge?
2011. dec. 24. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat,hasznosak voltak...Lenne még1-2...:)


Azt mivan ha azt mutatja h baba?xD:/ Akk venni kell ilyen tablettát v az csak előtte jó?:/

2011. dec. 24. 16:34
 6/20 A kérdező kommentje:
Meg azért nem szóltam mert cinkes lett volna h kb 5-6perc alatt elmentem...:/ Pedig első kettőnek jól birtam,nemvágom....:/:(
2011. dec. 24. 16:37
 7/20 anonim ***** válasza:
15 évesen kell töcskölni mi?
2011. dec. 24. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

milyen 15?:DDD

Légyszi normális válaszokat irjatok...

2011. dec. 24. 17:22
 9/20 anonim ***** válasza:

bocs 13.


még a 12évesek is tudják használni a keresőt. meg a googlet.

2011. dec. 24. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

"Akk venni kell ilyen tablettát v az csak előtte jó?:/"


Ezen előbb kellett volna gondolkodni, most már halottnak a csók..


"Azt mivan ha azt mutatja h baba?xD:/"

Hát, akkor kezdheted gyűjtögetni a zsebpénzed, mert azt valamiből fel is kell nevelni.

De őszintén remélem, hogy nem terhes a barátnőd - no nem azért, hogy neked jó legyen, hanem azért, mert szerencsétlen gyerek még véletlenül a te génjeidet örökölné, belőled meg 1 is sok a társadalomnak...

2011. dec. 24. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!