Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnál, ha megismernél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnál, ha megismernél egy srácot és így viselkedne veled, mire gondolnál?

Figyelt kérdés

Pár hete megismerted a munkádból adódóan. Már első napokban kiszúrt, odament beszélgetni és azóta folyamatosan. Eleinte rövid időre, majd próbált többet beszélgetni.

Érdeklődni, honnan jöttél, hol élsz, kivel? Mindezt magáról is elmondja, stb.


Majd nem sokkal később (pár nap)közli, hogy elmegy, de addig még van idő, és reméli hogy találkoztok még és addig is beszéltek még.


Nagyon sajnálom, mert kedvelem és azt reméltem ő is megkedvel majd, de ezt bebuktam. :( Pedig ritka aranyos, kedves srác, rég láttam ilyet.


2011. dec. 25. 00:12
 1/7 A kérdező kommentje:
Reméltem, hogy ő is kedvel engem, de hát elmegy. :(
2011. dec. 25. 00:16
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát ő is biztosan sajnálja, és gondolom kényszerből kell elmennie (hova?), nem hiába kérdezgetett,érdeklődött. Ebből látszik, hogy tetszettél neki, és ő is sajnálja. Sajnos most ez ellen nem tudsz tenni semmit.
2011. dec. 25. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mennyi idősek vagytok? Milyen messzire megy?
2011. dec. 25. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Marad a városban, de nem lesz a közelemben. Sajnos csak kb 1 hónapja ismerem, nem jutott az ismerkedésre több idő.


Mindketten 23 évesek vagyunk.


Vagy nem lehet, ha a nálam ilyen volt már az első napjaimban, akkor mással is ilyen, nőcsápász?


Bár nem láttam, hogy másokkal ilyen lenne, nem igazán ment oda más nőkhöz. Meg, ha beszélt is hozá egy nő kollega, ő mentegetőzött előttem, hogy tök hülye ez a csaj, meg stb.....

2011. dec. 25. 00:27
 5/7 A kérdező kommentje:

Eddig csak egy párom volt, de ő idősebb volt tőlem. Most félek attól, hogy mi van, ha közeledik hozzám, de csak szexuálisan, mert nagyon fiatal? :(


Lehet egy ilyen fiatal férfival is komoly jövőt tervezni, főleg úgy, hogy kiszúr első nap? Szerintetek merjem komolyan venni amiket mond, tesz?

2011. dec. 25. 00:36
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha 23 évesen nincs ilyen alapvető emberismereted, akkor inkább kettőtök közül te vagy a gyerekesebb.
2011. dec. 25. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Pont az a baj, hogy láttam pár érdekes dolgot már az életben és mások hibájából okulok, ezért tartok tőle.
2011. dec. 25. 01:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!