Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki a legszebb/leghelyesebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki a legszebb/leghelyesebb híresség?

Figyelt kérdés

Fiuk es lanyok valaszat is varom! Irjatok kort es nemet! Kulfoldi hiressegeket is irjatok :).

Linkeljetek kepet, ha van!


2011. dec. 25. 00:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én ódivatú vagyok és nekem Pam Anderson marad az örök kedvenc!
2011. dec. 25. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nőknél nálam egyértelműen Romy Schneider. Az ő természetes báját, szépségét nem lehet überelni. Pam Andersonban több műanyag, vegyi anyag van mint a Tiszai Vegyi Kombinátban. Kissé közönséges, természetellenes. Szerintem, de hát ízlések és pofonok én tiszteletben tartom.Első pillantásra tényleg jó (nálam mindenképp) de sokadjára...

Halle Berry is jó nő. Természetes. Meg Reese Witherspoon. Olyan kislányos.

Pasik? Na van belőlük. David Duchovny, Lorenzo Lamas de bejött a nagy batár indián társa a renegátból.

Egy időben gyakran találkoztam Zsédával személyesen még nagyon rég. Olyan volt mint valami grófnő, szép volt meg kedves, nőies.

37/N

2011. dec. 25. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Natalie Portman

[link]

férfi

Ian Somerhalder

[link]

2011. dec. 25. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
top nők: Jessica Alba, Cheryl Cole, Megan Rapinoe
2011. dec. 26. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
2011. dec. 26. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Kováts Vera <3
2011. dec. 26. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Jessica Alba is tényleg ott van.
2011. dec. 26. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Pixie Lott
2011. dec. 29. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Lana Del Rey
2012. okt. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Axl Rose<3 (fiatal)
2013. júl. 12. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!