Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy srác.. (? ) (KÉP)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy srác.. (? ) (KÉP)

Figyelt kérdés

Ha egy 23 éves srác, akivel kétszer táncoltam különböző falusi bálokban), így megfogta a nyakamat/arcomat, és közben aranyosnak hívott, az mit jelent?? előre is köszi : ) 16L


[link]


u.i. Csók nem volt, mert nagy volt a tömeg, meg sok az ismerős, meg amúgy sem engedtem volna neki, de alapjáraton bejön a srác... :S : )


2011. dec. 25. 14:33
 1/6 anonim ***** válasza:
35%
mittomén,de minek ez a kép ide?
2011. dec. 25. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
72%
Azt, hogy tolna, mint a lopott biciklit.
2011. dec. 25. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 DiMalto ***** válasza:
0%
Miért kell adni a tudatlant,nem értem!!??!!
2011. dec. 25. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
78%

Fura, hogy nem arra gondolsz elsőnek, hogy megakar csak dugni téged.


Ha egy csúnya fiú próbálkozna nálatok, akkor egyből mindenki azzal jön, hogy csak megakar dugni.


De ha egy helyes fiú, akkor ő biztos igaz szerelemre vágyik.


Sajnos kiábrándítalak kedves lány, összekeveritek a jó és a rossz fiút.


Persze, ha szerencséd van nem csak a lyukadra hajt, amúgy tudod te, hogy bejössz neki, azt nem tudhatjuk, hogy csak egy újabb lyuk vagy az erényövén vagy komolyan is tudna téged szeretni?


Bár szerintem te kislány vagy még hozzá. Ebből a kérdésből is az jön le nekem és ne vedd sértésnek.


Amúgy boldog karácsonyt mindenkinek!

2011. dec. 25. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát az, hogy nyilván bejössz Neki, csak éppen lehet, hogy félt csókot kezdeményezni.. :)
2011. dec. 25. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
9%

meg akart fojtani,szerintem az volt a szerencséd hogy sokan voltak különben már nem élnél.

ne találkozz vele többet mert máskor lehet hogy sikerülni fog neki.

2011. dec. 25. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!