Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Nektek tetszik, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek tetszik, ha egy pasi átlátszó fehér shortot visel (vékony, fehér anyagból)?

Figyelt kérdés
Ja és mondjuk fekete alsónadrágot vesz fel alá.
2009. máj. 19. 22:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
oO Átlátszó fehér short? Csak én nem láttam még ilyet? Ennyire le vagyok maradva? Amúgy így leírva borzasztóan hangzik. Méghozzá nem is kicsit...
2009. máj. 19. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
82%
hát egyáltalán nem jo szerintem
2009. máj. 19. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Fekete gatyával? Azt gondolnám, ez a pasas se teljesen normális (bocsánat).
2009. máj. 19. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
viseljen, saját szíve joga, de ne fekete alsóval, hanem fehérrel :D
2009. máj. 19. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Mindenképp fehér alsóval kell hordani. Viszont egyet nem értek. A férfi shortokba bele van varrva egy un. betét vagy hálós vagy valamilyen vékony anyag. Az ilyen shortok alá nem kell alsónaci. Nem lehet, hogy női az a short??? ;)
2009. máj. 20. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
beteg dolog... szerintem!
2009. máj. 20. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
pasi ne vegyen fel fehér gatyát se fehér pólót sztem.
2009. aug. 3. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Előző, mért? Szerintem a fehér ruhákban semmi kivetni való nincs. Nem értem mire gondolsz.


A kérdésre visszatérve: én szoktam merészen öltözködni fiú létemre, de ez szerintem is elég hülyén nézne ki. Elég homáros dolog szerintem. Ezt már csak egy vékony fehér short alatti fekete tangával lehetne tetézni. :D

2010. márc. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

és ha izgat mit számít, nem érdekel senkit

hol látok én olyat egyáltalán

2010. márc. 31. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 BlackSword ***** válasza:
A fehér nadrág az pasiknál tényleg nem az igazi... de a fehér pólóóó ellen mi kifogásod van??? azzal szerintem nincs semmi gond...
2010. márc. 31. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!