Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyes fiúk miért pont azokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyes fiúk miért pont azokat a lányokat sértik meg a legjobban, akik legjobban tetszenek nekik?

Figyelt kérdés
2011. dec. 25. 15:53
 1/8 anonim ***** válasza:
így védekeznek, h ne jöjjenek rá az igazi érzéseikre. asszem...
2011. dec. 25. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nekem is sikerült többször is, teljesen akaratlanul, de sokszor megbántam már...
2011. dec. 25. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ki ne jöjjön rá?A lány?Annak mi értelme van?
2011. dec. 25. 16:02
 4/8 anonim ***** válasza:
avagy csak ilyen stílussal akar bevágódni hozzájuk.
2011. dec. 25. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
hát nem akarja h a csaj rájöjjön, így inkább bunkó lesz, h "semmiféle képpen se jöjjön rá". ez ilyen automatikusan jön "nálunk".x9
2011. dec. 25. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
egyes állatfajoknál így fejezik ki a szeretet
2011. dec. 25. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az "az bántom, akit szeretek" elv miatt. Amit a mai napig sem értek, hogy egyes férfi társam miért követ, de ez van. A legjobb mikor a csaj élvezi, hogy szívatják. Én beletenyereltem egy ilyenbe, le akartam rázni, ezért bunkó voltam meg cseszegettem, erre belém zúgott. Na erre varrjál gombot!
2011. dec. 25. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Bandus03 válasza:
HOGY A TÖBBI FIÚ NE VEGYE ÉSZRE HA KEDVEL MERT LEGTÖBSZÖR KIRÖHÖGIK.Meg a fiú ösztön.
2016. jan. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!