Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok ti szeretitek ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sticker 23/F kérdése:

Lányok ti szeretitek ha a fiúk borotválják a farkukat vagy esetleg jobban bejön, ha szőrös vagy csak fazonra igazított?

Figyelt kérdés
2011. dec. 25. 15:53
 1/8 anonim ***** válasza:
51%
A farkamat nem szoktam borotválni. Körülötte igen (de ott se csupaszra)
2011. dec. 25. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
az én ex barátnőm azt szerette ha teljesen kopasz mert olyankor hozzá ért az ő kis baba puncijához és a csiklójának is jobban esett ha kopasz volt.
2011. dec. 25. 16:01
 3/8 anonim ***** válasza:
61%
Az én barátnőm nem kopasz (nem is baj). Én kézzel segítek rá a kívánt hatás elérése érdekében.
2011. dec. 25. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
minden nő másképp szereti :) én is segítettem neki kézzel, ha olyan pozícióban voltunk de mikor teljesen rá feküdtem és úgy mozogtam az neki valami fenomenális érzés volt és a kezemmel meg tudtam a melleit fogdosni és közben meg csókolóztunk és az nagyon jó volt mind a kettőnknek :) de mindenkinek más az ízlése és ami bevált.
2011. dec. 25. 16:12
 5/8 anonim ***** válasza:
42%
Így van. Ezért felesleges a kérdésed...
2011. dec. 25. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem elvárás, de csak akkor Sz___pok, ha biztosítva van a terep. Utálom a szőrszálakat a nyelvem hegyéről szedegetni.

21/L

2011. dec. 25. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
61%

nekem úgy tetszik ha egy picit szögletesre meg van hagyva és nagyon rövidre le van vágva. nem azt mondom, hogy a csupaszt elutasítom, mert az is jó, de valahogy egy kis szőrrel férfiasabb. mint ahogy én a saját puncimon is mindig hagyok egy kis csíkot rövidre vágva, mert szerintem úgy szép (teljesen csupaszon nem tetszik, nem nőies)


21L

2011. dec. 25. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nekem is tetszik ha van rajta egy minimális szőr a puncin, de a kopaszt azt jobban szeretem, mert mikor ny*lom akkor nem szúrja az orom alatt. Szerintem, mindegy az h kopasz vagy sem, csak ápolt legyen és szép :D számomra onnan kezdődik, hogy nőies, mert ja ápolt akkor az már jó, , de aki nem ápolja az meg ne csodálkozzon ha nem téved bele senki és igazi ,,őstermelő lesz" (szerintem gondoljátok, hogy mire gondolhattam)
2012. jan. 1. 23:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!