Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nyíregyházán tudtok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyíregyházán tudtok egy igazán jó prostit?

Figyelt kérdés

kettőnél voltam eedig, az egyik aranyos volt, de nem volt valami profi + nem is volt a legjobb nő, a másik jól nézett ki, jól is dugott viszont ritka bunkó volt.

Kipróbálnék már egy normálisat:)

Egyébként, nem mintha tudnotok kéne róla, de rendben van a szexuális életem, csak valamiért izgatnak a prostik...

csak azért írom, hogy elkerüljem a rosszindulatú üzeneteket, már amennyire el lehet ezen az oldalon.



2011. dec. 25. 19:35
 1/9 A kérdező kommentje:
írhattok privibe is, ha esetleg törölnék valamiért a kérdést
2011. dec. 25. 19:37
 2/9 Levente006 válasza:
Nyiregyen nem tudok,de ajánlom neked a 41-es főutat,keresd Dikszikét,ügyes és olcsó!
2011. dec. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
és ezek amúgy mennyibe kerültek pl 1 óra?
2011. dec. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

akiknél én voltam 12-15 ezer voltak.

Köszönöm a válaszokat

2011. dec. 25. 20:06
 5/9 anonim ***** válasza:
húbamme, az nem óccsóóó... :/
2011. dec. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
én nem szoktam annyit kérni tőlük... :))
2011. dec. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

hát ha már elmegyek egyhez, az legyen igényesebb:)


biztos vannak olcsóbban, ah alacsonyabbak az igényeid.


utolsó te mennyit kérsz (persze ha nem valami kamuzó hülyegyerek vagy:))

2011. dec. 25. 20:29
 8/9 anonim ***** válasza:
Egyszer én is kipróbálnám a dolgot. De én inkább úgy tervezem, hogy telefonon egyeztetek egy újságban v. neten hirdető csajjal, és nem az utcán szólítom le.
2011. dec. 27. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
persze, én is így csináltam:)
2011. dec. 28. 15:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!