Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti voltatok már a természetben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti voltatok már a természetben, nem elkerített nudista helyen, meztelenül?

Figyelt kérdés

Én nyáron, vagy késő tavasszal ki akarom próbálni, hogy ki megyek a közeli erdő egyik tisztássára, vagy folyópartra(persze nem a városban, hanem ilyen 5-10 km-el arrébb;) ) Kérdésem az lenne, hogy ti voltatok már ilyen helyen? Esetleg önkielégítettetek, vagy szexeltetek is? Milyen volt meztelenül a természetben? :D Ja, és ugye ezért nem vihetnek rendőrségre, se semmi ilyen? :)

Normális válaszokat kérek szépen!


2011. dec. 26. 07:29
1 2
 1/12 Advocatus Diaboli ***** válasza:
69%
Lakott területen kívül kell lenned hozzá, hogy ne lehessen felróni neked, ha meztelenkedsz:P Bár nem hinném, hogy minden egyes ember szeméremsértés miatt rendőrt hívna:D (persze csak akkor, ha lány vagyxD)
2011. dec. 26. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Van egy kedvenc tisztásom a Budai-hegyekben. Néhány éve tervezek oda egy ilyen jellegű kiruccanást. Talán jövőre összejön.
2011. dec. 26. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Hát... 17 éves fiú vagyok. Hajrá, szerintem érdekes lehet, remélem ki tudom próbálni :)
2011. dec. 26. 09:00
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen voltam már a természetben meztelenül. Nyáron volt olyan a kánikulában, hogy az erdőben meztelenül gyalogoltam, máskor meg bicikliztem. Nagyon jó volt.
2011. dec. 26. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Igen.

Tisza mellett van jó pár homokos, lapos part ahol nyugodtan lehet nudizni. Idén nyáron is voltam ott.

2011. dec. 26. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Igen,Nyáron elég sűrűn szoktunk menni gombászni, és akkor általában meztelenül sétálunk az erdőben.

Régebben meg volt szőlőnk és ott azokat a munkákat amit lehetett meztelenül végeztem.

2012. jan. 2. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 -semco- válasza:
100%
Nyáron éjjelente levonultunk a Balcsi partra, és pucér fürdőzés... :D
2012. jan. 2. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Gordon Freeman ***** válasza:
91%

én is gyakran csinálom a közeli erdő egy eldugott részén, ahol nagyon ritkán van valaki.

jó dolog.

tenném vízparton is, csak hát erre nincs nudi, az erdőben lévő tónál így max. este jöhet szóba amikor sötét van.. :)

2012. jan. 4. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Én ki szoktam néha menni, ha jó az idő. Általában Duna-partra, de van hogy rendes naturista strandra. Jó !
2012. febr. 25. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Igen voltam nagyon jó érzés és imádok így lenni.

De azért arra vigyázz, hogy ne provokáld a prűd társadalmat.

2012. márc. 6. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!