Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FONTOS, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van egy srác,akit a család is ismer. Pár alkalommal átjött hozzánk beszélgetni,majd megkért arra,h had netezzen nálam mert nekik nincs net. Meg is engedtem,de kiderült nem csak általános oldalakat néz,hanem többnyire sex oldalakat. Tőlem is kérdezett a sexel kapcsolatos dolgokat,már néha nem is tudtam,h mit válaszoljak rá.

AMúgy elég sok rosszéri a családjánál is sok zűr van,könyörgött,h elégítsem ki orálisan. Én HÜLYE MEGSAJNÁLTAm és megtettem. Ezt a mai napig bánom, vhogy csalódtam magamba is ,sose gondoltam volna,h az aki nem a barátom annak megtennék ilyent. Azóta is szokott jönni hozzánk,de engem annyira irritál a jelenléte is,szüleimneknem szólhatok semmit erről,elég gáz lenne.... Azóta is néha akar netezni,de én mindíg kitalálok vmit,h miért nem tud most netezni,sokszor elég pofátlan,és mivel nem akarom megbántani csak utalgatok a dolgokra ,de nem fogja fel,elég szexmániás a srác. Arra gondoltam,hohy ha legközeleb is jön megmondom neki,h én csak sajnálatból csináltam neki és nem jelentettt nekem semmit! Talán akkor abbahagyja ezt az egészet.

Nektek mi a véleményetek erről a helyzetről? Ti mit tennétek? Tudom,h szörnyű amit tenttem,nem is akarom mégegyszer megismételni,csak le akarom zárni,h többé ne fordúljon elő.


2011. dec. 26. 08:14
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Neked bejön a srác? ha igen, és látod hogy szexmániás szerintem lefekhetnél vele simán, és akkor nem fog netezni járni.

Mennyi idős vagy te és ő?

2011. dec. 26. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Ha ez nem egy kamu sztori akkor nem hiszem el h van ilyen mar bocsi ostoba ember mint ti.

Mond a szuleidnek h szexualisan zaklatott, ezt kovetoen biztos nem fog hozzatok menni a tovabbiakban.

Mennyi idos vagy amugy?

2011. dec. 26. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
22 és 26
2011. dec. 26. 08:32
 4/18 A kérdező kommentje:
abba az időszakban én eléggé kivoltam csak pár órákt aludtam vizsgaidőszakom volt a fősulin,elhiheten denm kamu sztori de már 10000x megbántam,de mindíg eszembe jut :(((
2011. dec. 26. 08:33
 5/18 anonim ***** válasza:
Szóval te leszopsz bárkit ?! És még ő a szexmániás ????
2011. dec. 26. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
nem elégítek ki bárkit orálisan, tényleg nem tudom,h mi ütött akkor belém....
2011. dec. 26. 08:36
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Én is nagyon szomorú vagyok. Segítenél rajtam?
2011. dec. 26. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
jókora hülye vagy, már bocs. Am ne engedd netezni és küld el a fenébe. Viszont ne csodálkozz ha minden szart hallasz vissza majd magadról. Megérdemled, mert ilyet épp eszű ember nem teljesít.
2011. dec. 26. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
90%

Már 70-es IQ-val is felvesznek embereket egyetemekre?!


Hova fajult az oktatás...

2011. dec. 26. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Azon nem gondolkoztál még, hogy egyszerűen elmondod neki, hogy hibáztál abban az egy eseteben? S most már úgy gondolod, hogy nem kellett volna megtenned, s különben sem jön be neked az ilyen dolog? S legyen kedves ezt értse meg? S ne is célozgasson ilyesmire a továbbiakban?

Attól még meglátogathat, beszélhettek, ha ezeket tudja teljesíteni. De ennyi.

hm?

2011. dec. 26. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!