Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért törölhetett le már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért törölhetett le már másodszor?

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel elég jóba voltunk. Mindketten többet akartunk a másiktól, de aztán nem lett belőle semmi. Elvileg neki azóta már volt más is. Ezt felfogtam, nem kerestem többet. Egyszer már letörölt FB ismerősei közül, de visszajelölt. Azután beszéltünk párszor és mondta h nincs senkije, de én is közömbös vagyok számára. Most megint letörölt. Miért csinálta ezt szerintetek? nem lehet h nem is vagyok közömbös számára csak mivel nem kerestem, így jobb neki h nem is tud rólam semmit?
2011. dec. 26. 12:03
 1/10 anonim ***** válasza:

én akkor teszem ezt, ha ku.rvára nem érdekel egy srác

19L

2011. dec. 26. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
jo, de attól még elfértem volna a többi mellett nem? :DD meg am hetente 1x2x mindig keresett h mivan velem, meg ilyesmi :O
2011. dec. 26. 12:32
 3/10 anonim ***** válasza:
Hát ha nagyon nem érdekel, akkor nem törlöd, egyszerűen nem érdekel, ha az ismerőseid között van. Sztem azért törölt, kedves kérdező, mert nagyívben teszel rá, így az egóját nem legyezgeted. Most viszont van indok, h megint ráírj, tehát nagyon is, hogy érdekled.
2011. dec. 26. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
okés :D akkor estefelé informálódom h mégis miért törölt megint. Kiváncsi vagyok mit mond majd, bár őt ismerve nem leszek okosabb :D v addig vissza is jelöl :DD
2011. dec. 26. 12:48
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ne foglalkozz vele.
2011. dec. 26. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
és miért ne?
2011. dec. 26. 12:56
 7/10 anonim ***** válasza:
Mert törölt. És azt mondta, hogy közömbös vagy számára. Minek tepersz utána? Tudod, olyan szekér után nem szaladunk, ami nem vesz fel... Ne égesd már magad.
2011. dec. 26. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
értem én :D csak sztem ő se tudja mit miért tesz :P mást csinál mint amit mond. Ha annyira közömbös lennék neki akkor nem keresne hetente többx, meg leszarná h most ott vagyok-e v nem. Am engem már úgy nem érdekel h járjunk, de azért még úgy érdekelt volna h mi van vele (attól h nem én írtam rá, még tudtam róla)
2011. dec. 26. 13:10
 9/10 anonim ***** válasza:

ez a csaj valszeg hasonlít rám. Szerintem tetszel neki,és mivel te nem csinálsz neki semmit,ezért felpukkadott és kitörölt. Ilyet én is csináltam már :D

ez valami hülye női logika.

2011. dec. 26. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
nem tudom mi lehet :D már ott elrontotta h én keressem mikor féltékennyé akart tenni, miközbe nem is volt senkije. Innentől volt az h akkor nem keresem m minek, de az ilyen lépései mindig elbizonytalanítanak :DD am téged utána kerestek a fiúk v feltűnt nekik h törölted őket?
2011. dec. 26. 13:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!