Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez miért van? Bőv. Lent

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez miért van? Bőv. Lent

Figyelt kérdés
Miért van az,hogy hogyha kell neked valaki,akkor te neki nem,később mikor tovább lépsz,mégis kellessz az illetőnek.. Most ebben a helyzetben vagyok,tovább léptem,a helyére jött más,aki most mindenkinél fontosabb,és ő mégis érdeklődik,egyértelműen utal arra,hogy kellek neki. Sírni tudnék annyira rossz érzés.(most valszeg az lesz,hogy mért tudnék sírni emiatt..de még megmagyarázni se tudom,egyszerűen rossz érzés ez az egész)
2011. dec. 26. 15:26
 1/5 anonim válasza:
sajnos ez tényleg így van nem tudom miért.én is ebben a helyzetben vagyok ,csak nálam fordított szereppel nekem kell az a fiú akinek régen kelletem most meg már nem:/...de te ne foglalkozz vele.ha annyira szeretted volna nem szerettél volna bele abba a másik személybe:)
2011. dec. 26. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem vagy még túl rajta. Mennyire szeretted meg a mostanit, aki annyira fontos?
2011. dec. 26. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nagyon,annyira,hogy teljesen úgy érzem,így még senkit sem szerettem,és nem is fogok nála jobban... most is csak sírni tudok,mert annyira nagyon fontos nekem,legszívesebben mindig beszélnék vele..(merthogy nem járunk)
2011. dec. 26. 15:35
 4/5 anonim ***** válasza:
Milyen régóta ismeritek egymást?Naponta kell látnod (suli ilyesmi?)
2011. dec. 26. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Fél éve ismerem,és nem,mert nem egy helyen lakunk
2011. dec. 26. 20:09

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!