Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csúnya lány-szépfiú páros?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csúnya lány-szépfiú páros?

Figyelt kérdés
Sokszor látok ilyen párt, én csúnyának érzem magam és beleszerettem egy szőke top pasiba, mégis esélytelennek tűnik az ügy...
2011. dec. 27. 07:22
 1/10 anonim ***** válasza:
Ez attól függ, h a fiú benne van-e a dologban. Ha igen, akkor meg örüljél:)
2011. dec. 27. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nyilván örülnék :D csak ilyenkor nekem kéne kezdeményezni, hogy észre is vegyen, de ehhez önbizalom és bátorság kéne, ami egy csúnya lánynál nincs meg...
2011. dec. 27. 07:33
 3/10 anonim ***** válasza:
Ilyenek gyakran vannak, fordítva még nem láttam. Viszont minden lánynak a legjóképűbb pasik kellenek, szal nem valószínű, h pont téged választana.
2011. dec. 27. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Sajnos tudom :/
2011. dec. 27. 08:36
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez hülyeség. Tök relatív, hogy mi a szép. Próbálkozz nyugodtan. Amúgy meg mit foglalkozol vele, hogy mások mit gondolnak? Ne akarj úgy élni mint a többi hülye. Mindent meg kell próbálni, aztán ha nem sikerül, legalább elmondhatod, hogy TE megpróbáltad és nem miattad nem jött össze. Akkor meg így kellett történnie. Pont. Sok sikert!
2011. dec. 27. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

En "csunya" vagyok. Mindenki ezt mondja (a lanyok tobbsege nem :) ) es megis a haverjaim kozul (akik "szepek") nekem vannak a "legjobb" baratnoim. Sot, sokssor kezdemenyeznek a lanyok velem :) (altalaban elfogadom, mert csak szep es kedves lanyokkal baratkozom).

Na akkor hogy van ez? En vagyok a csunya?

2011. dec. 27. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2011. dec. 27. 10:31
 8/10 anonim ***** válasza:
a lányok általában mind csúnyának vallja magát, még ha nem is úgy gondolja, akkor is.de ha mégis annak érzed magad, ő egyáltalán nem biztos, hogy csúnyának lát.+nem biztos hogy a külsőd érdekli anyira, lehet hogy sok felszínes qrva volt már vele, és egy érzelmes csajt akar, aki normális.nem tudhatjuk.próbáld meg.
2011. dec. 27. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
köszi!
2011. dec. 27. 10:49
 10/10 anonim ***** válasza:

Az ilyen jellegű kérdésekre mindig azt lehet válaszolni, hogy kinek mi a csúnya.

Az emberek nagy része azonban rendkívül felszínes és csak a külsőre megy, nemtől függetlenül.

Ha szavaid szerint top pasi, akkor gondold át, hogy mit tudsz nyújtani neki, amiért érdemes téged választania és nem tudja a többi csaj.

2011. dec. 27. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!