Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? (lent)

Figyelt kérdés

van egy haverom de már annyira jól érzem vele magam hogy szeretem. ez normális? be valljam neki ha be vallom akkor nem romlik a barátság?

szegedről 14/f


2011. dec. 27. 14:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Az a haver,akkor egy fiú lenne?
2011. dec. 27. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
igen
2011. dec. 27. 14:33
 3/7 anonim ***** válasza:
oh..hát ha nem szerelem csak haveri szeretet,akkor nem gáz, ha meg igen, akkor tré és inkább ne mondd el
2011. dec. 27. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
De ha elfolytod az ilyesfajta érzelmeidet,az egyfajta személyiségi torzuláshoz is vezethet...:S
2011. dec. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
homok a szééééélben hááhhhá
2011. dec. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem várj még vele. Sokat lehet arról olvasni, hogy az ebben a korban lévő fiúknak hasonló érzéseik vannak de rá 1-2 hónapra vagy évre pedig elmúlnak. Ez szerintem csak átmeneti. Amúgy meg várj még vele egy kicsit, mondjuk pár hónapot és ha még mindig ezt érzed akkor mond el neki. De készülj fel arra is, hogy valószínűleg ő nem így érez, és esetleg rosszul reagál rá. Remélem segítettem. 17/L
2011. dec. 27. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Fiatal vagy még ehhez és nincsenek komoly érzelmeid!

Jobb ha csöndbe maradsz ezek a fellángoló érzelmek hamar elmúlnak!

Ismerkedj inkább csajokkal!

2011. dec. 27. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!