Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sok olyan lány van akiknek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok olyan lány van akiknek a tipikus "szőke hercegek" (szőke haj, kék szem, sápadt, fehér bőr szolid belsővel) jönnek be?

Figyelt kérdés
Magam sem értem miért, de teljesen odavagyok az ilyen fiúkért.
2011. dec. 27. 21:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
nem tudom nekem inkább a barna, olaszosabb típus jön be, azt férfiasabbnak találom:)
2011. dec. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nekem pl mindigis a sötét, lehetőleg fekete hajú, szemöldökű, zöld vagy barna szemű fiúk tetszettek. Ennek ellenére a volt pasim világosbarna hajú, barna szemű és szemöldöke alig látszott olyan világos és ritka :). Ellentéte az elképzelésemnek, de amikor szeretsz valakit akkor úgy mindenestül szereted, én is úgy szerettem az exemet, ahogy volt. És nem a külseje volt a szakítóok.
2011. dec. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

A szőke haj nem tetszik, de a kék szemmel és világos bőrrel nincs bajom:)

Ha a szőke hajat kijavítanánk világos barnára, nekem máris jobban hangzana.Am a sötét haj, sötét szem kombináció nekem csábítóbb, világos bőrrel.De tul. mind1 tetszik, a zöld, és kék szem is, akár világosabb hajjal is.Csak ne szőke legyen-.- (valahogy taszít)

2011. dec. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
A barátom ilyesmi:).Pedig,amíg nem találkoztam vele,mindig egy sötét hajú barna szemű srácot képzeltem magam mellé.A fura az,hogy ő pedig kék szemű,szőke lányt képzelt el,én pedig barna hajú és szemű vagyok.De imádom a nagy kék szemeit:).Amúgy a belső dolog is stimmel,szerencsém van vele:).
2011. dec. 27. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Egy ideig ez volt az ún. ideálom, most viszont inkább a barna vagy fekete haj, sötét szempár, kreol bőr vonz...
2011. dec. 28. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

én pont ilyen vagyok:)

21/N

2011. dec. 28. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Itt vagyok.24L
2011. dec. 28. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én elgyengülök a kék szemek láttán :))
2011. dec. 30. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Nenya válasza:
Imádtam a kék szemű pasikat... Aztán hozzámentem egy zöldszeműhöz... :)
2012. jan. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én is barna párti vagyok. Az olyan barna haj barna szem barnás bőr...de a szőke hercegek is tetszenek csak a barna hercegek jobban.
2013. júl. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!