Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Naponta többször önkielégítek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Naponta többször önkielégítek csak unaloműzés céljából. Szeretnék leszokni róla, de nem tudom hogy, hogy csináljam. Próbáltam sportal, de nem nagyon ment. Tud rá valaki valami jó módszert?

Figyelt kérdés
Mikor volt barátnőm, mellette is önkielégítettem, annyira hozzászoktam.
2009. máj. 20. 20:41
 1/5 anonim ***** válasza:
48%

MI van??

Jóformán hobbiból maszturbálasz...??:D

NE nyulj oda!!

2009. máj. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Akaraterő pajtás, nem más. Sport nem segít, akarni kell leszokni róla. Ha akarsz, menni fog, hidd el. Én lány vagyok de voltam hasonló cipőben... még meg sem jött úgy masztiztam és úgy éreztem ez így nem oké... fél évig bírtam. :P és nem azért mert eltereltem a figyelmem, hanem mert így akartam. :D
2009. máj. 20. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom ,hogy ha egyáltalán nem maszturbálsz, akkor egy-két hét után éjszaka élvezel el, és hát az elég kellemetlen lehet ha minden olyan... Sztem ne leszokni akarj, hanem csak kevesebbszer csinálni.
2009. máj. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Miért kellene leszokni róla?

Az csak jó, ha megismered a saját tested. Egy srácnál meg szinte veszéjes, ha nem elégül ki időnként, iszonyat elfojtott agressziót tud idézni, koncentráció zavart stb...

És amúgy is, jót tesz a bőrnek.

2009. máj. 20. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Akaraterő cimbora! Vaszeg ezért nincs most nőd se (ha lenne gondosokodna róla, hogy ne legyen ilyen gondod).

Ha nem igy éled ki, akkor jobban fogsz akarni csajozni! Nem hagyod ugy ki az alkalmakat se ha egy nő rádvigyorog.

2009. máj. 21. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!