Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez most kapcsolatnak számított?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most kapcsolatnak számított?

Figyelt kérdés
Vagyis ezek.. Nos, 13 éves lány vagyok. Alsóban is, meg felsőben is szinte mindegyik osztálytársam tetszett (most 7.-es vok). A legmagasabb osztálylétszám 18 volt, abból 4 lány, és olyan 4-5, aki egyáltalán nem tetszett. Tehát ha úgy evsszük 9 tetszett. Akinek én is tetszettem leegyeztettük szóban, hogy járunk és annyi. Egy hét múlva (vagy kevesebb idő múlva)már nem is "jártunk". Meg hát nem csináltunk semmit. Csak szóban jártunk. Már bánom is, hogy hamar el kezdtek érdekelni a fiúk... :SS Volt egy fiú, aki nem osztálytársam volt, vele volt szájrapuszi, meg egy osztálytársammal 2x csók felelsz avyg mersz közben, de vele nem jártam akkor. Most így utólag visszaolvasva elég nyomi lehetek.. :SS Szóval már bánom, de az a krédés, kapcsolatnak számítottak e ezek vagy csak hamar akartam felnőni?? És mondhatom, hogy "szingli" voltam mindig? A NEM bunkó válaszokat előre is köszi!!
2011. dec. 29. 00:22
 1/2 anonim ***** válasza:

ajjajjjajj... Ha nem lenne fél1 és nem lennék annyira rohadt fáradt, akkor most kitalálnék valami frappáns viccet, hogy mennyire gyökér vagy, hogy 13 évesen ilyeneket irogatsz. de mivel amúgyis 55% az arányom, most inkább megpóbálok komoly lenni...


amiket leírtal, azok alapján a menőbb csajok közé tartozhatsz a suliban. az hogy szóban jártok, pusztán státusszimbólum, nem jelent semmit. Ha nincs komoly szeretet, ha nem érzed úgy, hogy az adott gyerekkel le tudnád élni az egész életedet, akkor semmi értelme semmiféle "járásnak" sem. felejtsd el. Amúgy meg az számít kapcsolatnak, amit te is annak nevezel. Én pl nem tartom kapcsolatnak azt, ami 1 hónapnál rövidebb. azok komolytalan kis semmiségek, amiknek nincs igazi tartalma. amúgy azt ajánlom neked, hogy inkább tanulj, hogy felvegyenek valami komoly gimnáziumba, és ott majd kedvedre pasizhatsz, hidd el. De most még teljesen fölösleges. Jó éjszakát!

2011. dec. 29. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ó igen határozottan korán akartál felnőni, ne siess ennyire, várd meg a közép suli 2-ik osztályát, na akkor kb már egészséges kapcsolatokat lehet kialakítani és talán komolyodsz is annyit hogy megérje :)
2011. dec. 29. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!