Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megleltem a helyes választ?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megleltem a helyes választ? Igaza van ennek a barátomnak? 18F

Figyelt kérdés

Állítása: az ember akkor lehet boldog és akkor találhat ismét párt magának ha NEM engedi meg hogy központi téma legyen elméjében a párkapcsolat, a szerelem, valakit átölelni, a szex, az érzelmi kicsapongások stb... Én ezt mindig is éreztem a lelkemben, de a helyzet azt hogy ezt is csak mondani könnyű, mert egyedűl lenni rossz és igenis hozzá voltam szokva a tartós, rendszeres szeretkezéshez, s ez most 100%-osan kiesett, nagyon nehéz volt akalmazkodnom ehhez a helyzethez, még most is tart a folyamat... :( Lassan fél éve nem volt senkim és egy 10 hónapig tartó kapcsolatom volt, tudom örülnöm kéne hogy nem 1 éve nem volt senkim, de mondom, teljesen kizökkentem az életvitelemből, megingott annak rendszerezett stílusa: hétköznap tanulok és szállítom a jó jegyeket, hétvégén meg a kedves párommal vagyok és szex, szex amennyi csak jólesik. :) Ez volt az, ami minden hétköznapra erőt adott. És ez most meg lett vonva, minimálisan a jegyeimen, de nagyban a kedvemen is meglátszik... :S


Tudom, törekednem kell arra hogy kikerüljön a szerelem a központi téma körből, de még nem megy sajnos... Az új hobbik keresése nem igazán lett eredményes, s kirobbanó sikert semmivel sem értem el, nehéz lemondani erről a dologról. :( Mit tehetnék?


2011. dec. 29. 11:27
 1/8 anonim ***** válasza:

pia? drog? kúrvák? - viccet félretéve én is talán leginkább az új időtöltés felkutatását ajánlanám. A barátodnak igaza lehet, miszerint nem szabad hagyni, hogy ennyire központi szerepben legyen a barátnőd, mert ha vége, akkor egy kúrvanagy pofára esés a vége, mint most neked. Szerintem ezen mindenki átesik legalább egyszer, ki előbb, ki később. Ezzel nem nagyon lehet mit kezedni. Várni kell, majd az idő megoldja. Sorry, ez van.


21/F

2011. dec. 29. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Kezdj el horgászni semmihez nem fogható,semmi másban nem lehet átélni azt az élet érzést azt a nyugalmat amit a szabadban töltesz és közben roppant jól szórakozol én hétvégente minden csepp szabad időmet e gyönyörű hobbira áldozom semmi másra,és engem ez éltet át,segít át a szürke hétköznapokon hogy hétvégén újra mehetek horgászni.És ebben nem csak a siker élmény a fontos hanem az ott megismert végtelen jószívűséggel megáldott horgásztársak a csend a nyugalom a város zajától távol ahol nem vagy időhöz kötve és a gyönyörű halak amiket időnként a partra segítesz .
2011. dec. 29. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
a probléma megoldás egyszerű, keres valakit akivel ki tudnád élni a szexuális vágyaid a hétvégék folyamán. Ha máshogy nem megy akk keres fel néhány online szextárs kereső oldalt. Ott egész biztos találsz valakit aki nem lesz a terhedre ;)
2011. dec. 29. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

menj el egy vitorlázórepülő tanfolyamra!!!!


200000-ből annyit repülhetsz a levegőben, amennyit akarsz, a reptéren a társaság is jó, meg minden. Igaz, kicsit drága, de olcsóbb mint minden hétvégén 1-1 örömlány, vagy üveg vodka, stb.

2011. dec. 29. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
szerintem is igaza van ennek a barátodnak
2011. dec. 29. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm szépen mindenkinek a segítő válaszokat! :) Tehát feküdjek rá egy új, élénk és szórakoztató hobbi keresésére, lazírsak, a megoldás kulcsa itt keresendő. :)
2011. dec. 29. 11:59
 7/8 anonim ***** válasza:
Szegényke. Nagyon sajnállak, hogy ilyen szörnyűség történt veled. Más ezt el se tudná viselni...
2011. dec. 29. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

13:10


Köszönöm az iróniát, de ha figyelmesen elolvastad volna a szöveget, írtam hogy " tudom örülnöm kéne hogy nem 1 éve nem volt senkim", tisztában vagyok vele hogy ez a legtöbb embernek nem is lenne sok, de úgy látom, egyesek ilyen rossz indulatúak, nem is értem miért válaszoltan neked =S

2011. dec. 29. 13:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!