Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, Zac Efron feje egész...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, Zac Efron feje egész véletlenül nem undorító?

Figyelt kérdés
szerintem kancsal bamba debil feje van. van akinek az ilyen jön be? vagy lányok másmilyennek látják?
2011. dec. 29. 22:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
0%
szerintem medveczky ilona szebb nála :)
2011. dec. 29. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
De. A pasim régen úgy nézett ki. De férfiasabb lett :)
2011. dec. 29. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
0%
Tipikus tinilánykedvenc. Felnőtt, értelmes gondolkodású nőnek nem a kisfiús vonások kellenek.
2011. dec. 29. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
de oké hogy kisfiús ezen már túlléptem de egyszerűen márbocsánat fogyatékos arcberendezése van kancsal és bamba. egy egészséges nő hogy vonzódhat ehhez?
2011. dec. 29. 22:59
 5/15 anonim ***** válasza:
64%
Nem undorító, de én sem ájultam el tőle.
2011. dec. 29. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
78%
Én felnőtt nő vagyok, de szerintem nem gáz. Helyes pofija van :)
2011. dec. 29. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

[link]

Ő Chris Lowell és ő ... szexi és majdnem pont úgy néz ki

2011. dec. 29. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem már egyáltalán nincs gyerekes pofija, nem kellene a 2007-es háj skúl mjuzikelben élni.

[link]

És, hogy a kérdésedre válaszoljak, nekem nem ő az álompasi, de nem is rúgnám ki az ágyamból.

2011. dec. 29. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
21%
Ez az ő mellkasa? Jézusom. Na én akkor rúgnám ki ha meglátnám szeretem a szőrös pasikat de ez már Chubacca [link]
2011. dec. 29. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Dehogy az övé, ez Photoshop.

Egyébként igen, a legtöbb lány másként tekint a nőiesebb vonásokkal rendelkező férfiakra, nem egyből leb*zizzuk. De egy a huszas évei elején járó fiúban (nem férfiben) nem kell azért igazi mély férfias vonásokat keresni szerintem. Hidd el, 10-15 év múlva, amikor már nyoma sem lesz ennek a hosszú hajnak, meg a stílusa is férfiasodik, igencsak sármos lesz. Jelenleg nekem sem igazán tetszik, pedig helyes.

2011. dec. 30. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!