Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » ŐŐŐ. Szóval. Ilyenfiatalon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

ŐŐŐ. Szóval. Ilyenfiatalon (16/L) rájöhetek, hogy vonzódom a saját nememhez?

Figyelt kérdés

okéé, okéé, tudom, kicsivagy, nemtudhatom...

dee, smároltam már csajjal felelsz vagy mersz során. és nemtudom. bejött..

randiztam már eddig srácokkal is, tetszett az is. ez a csajos dolog mégjobban. vagy ezek csak szárnypróbálgatások?


2011. dec. 30. 21:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Én már 10 éves koromban is tudtam, szóval persze. De ezt te érzed. Lehet biszex vagy.
2011. dec. 30. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
10%
hülye vagy.
2011. dec. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

elsőnek köszi.

másodiiknak... tuuuuddooooooooooom...

2011. dec. 30. 22:04
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy rájöhetsz, elvileg ez az ember tudatalattijában mindig is ott bújkál, a kérdés az, hogy mikor válik világossá az ember számára.

No, szóval lehetséges, hogy leszbikus vagy de még az is lehet, hogy biszex, deeee az is lehetséges, hogy csupán kíváncsi vagy, ilyen korban a hormonok nagyon dolgoznak, és azért élvezted, mert hát buli volt ugye, és azért mert ilyet az ember ritkán csinál :)

Tehát nem kell megijedni, lehet, hogy csak kíváncsi vagy, de attól se kell visszariadni, ha netán leszbikus vagy. Ettől nem áll meg a világ :)

2011. dec. 30. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

nem félek attól, hogy melegvagyok. én jólviselem.

csak lehet, hogy a környezetem nem viselnéé el...

meg ilyesmi.

meg. amuugy. pasit se találok magamnak, ha meg valaki csajozni akar, nálam különbbet is talál magának.. ettől félek én.

2011. dec. 30. 22:10
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Jaj ne légy ilyen pesszimista. :)

Én is nagyon féltem amikor megtudtam, és én attól is, hogy mi lesz velem, és attól is, hogy a környezetem mit fog szólni ehhez. Mondjuk a mai napig nem tudják hogy mi van, sem a szüleim, sem a nővérem, se a barátnőim.. elvégre ez más meg fura nekik.

Egyébként én is 16 évesen jöttem rá erre, hasonló felelsz v mersz dolog közben.

Most 17 éves vagyok szóval sokat nem pördült a világ, és én is kezdek félni h nem találok lányt magamnak :)

De egyszer majdcsak összeakadok valakivel..

2011. dec. 30. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

ha bejött a dolog akkor valamelyest vonzódsz mint rajtad kivül rengetegen de ez csak egy csücske az egésznek.

-nem mindegy hogy normális életvitelű lány leszel akinek férje gyereke lesz ahogy az a nagy könyvben megvagyon mindössze pár bulin vagy extrém nyaraláson lányokkal is űzi az ipart kikapcsolódáskép

-a másik véglet hogy lánnyal éled le az életed élettársi viszonyban és olykor olykor becsúszik egy pénisz

az 1.variáció a jellemző mert a kecske is jóllakik a káposzta is megmarad

2011. dec. 30. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
köszikee, és köszikee. már kevésbé érzem magam szarul xD
2011. dec. 30. 22:17
 9/15 anonim ***** válasza:
6.válaszoló te fiú vagy aki attol tart hogy lány híjján b.uzulás marad csak?vagy lány aki a lányokhoz vonzódik és attól tart hogy hasonló beállítottságú lányt nem talál???
2011. dec. 30. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
6.: lány aki a lányokhoz vonzódik és attól tart hogy hasonló beállítottságú lányt nem talál
2011. dec. 30. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!