Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Budapesti szórakozóhelyek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Budapesti szórakozóhelyek? Melyiket ajánlanád miért, és melyiket miért nem? Mi jellemzi ezeket a helyeket? Milyen stílusú emberek járnak ezekbe (mármint külön-külön)?

Figyelt kérdés

Bármi érdekel velük kapcsolatban. (tapasztalatok, élmények stb.)


1. Moulin Rouge

2. Bed Beach

3. Prestige

4. White Angel

5. Mammut Dokk

6. Pink


2011. dec. 31. 09:46
 1/4 anonim ***** válasza:

Tökre ugyanaz mindegyik.Menj el valamelyikbe és meg tudod.Hiába írnám le,hogy ajánlom,nem ajánlom,biztos lenne valaki,aki rácáfolna.

Én speciel a hajógyári szigetet nem szeretem,mert bkv-vel húzós odajutni és hazajutni,szóval taxival érdemes,az pedig akkora távolságból nem olcsó.Fiúknál dresszkód van,szóval ing és normális cipő nélkül aligha jutsz be.Jobban kötekednek a biztonságiak,plusz hallottam már, hogy valami tabletta került pár embernek a piájába...

Szóval ezeket összegezve marad a Dokk a Mammutba,mert az fedett,meg mégiscsak plázában van,szóval 5.-öst ajánlanám.

Emberek milyenek?Menj fel ezeknek a szórakozóhelyeknek a honlapjára.Néha látni 1-1- celebet,általában trendi fiatal emberkék vannak.És tömeg.

2011. dec. 31. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Pinkbe nem voltam még.Én a többit szeretem.White angel a legjobb meg a mammut dokk
2012. jan. 27. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ezek közül eddig csak whiteban meg bedben voltam. szerintem mindkettő nagyon adja:) persze vigyázni kell az innivalónkra és ilyen helyeken nem szabad lerészegedni.
2012. aug. 30. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mindegyik Vizo kezében van.Úgyhogy mindegyik bezár mindjárt.Mindegyik szar,nem csak csávóknál van dress code,veszélyes helyek.
2012. aug. 31. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!