Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Veled előfordult már hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veled előfordult már hogy egy idegen csaj nyomult rád a discoba?

Figyelt kérdés
2011. dec. 31. 11:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem, mert diszkóba se járok, meg csúnya is vagyok.
2011. dec. 31. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem járok olyan helyekre, nem.
2011. dec. 31. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem tudom elképzelni, hogy egy csaj nyomulna bárkire is a diszkóban.
2011. dec. 31. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ja volt, de én meg másra akartamXD
2011. dec. 31. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem járok diszkóba.
2011. dec. 31. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Volt persze,reszeg volt en meg jokepu vagyok.Hagytam magam :) sokszor volt ilyen
2011. dec. 31. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
76%

Ok, akkor most az összes gyökér írja be, hogy nem jár diszkóba! Köszönjük, a kérdés NEM NEKTEK SZÓLT.


Egyébként velem már előfordult, de elvből nem ismerkedem ilyen helyen. :)

2011. dec. 31. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Pontozzatok már le legyetek oly kedvesek :X :D


Amúgy hogy kérdésre is válaszoljak,ha nagyon tetszik a srác,simán odamennék hozzá...mit veszíthetek? Na jó talán a méltóságom...

2011. dec. 31. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

A 11:48-as gyökérnek:


NEM JÁROK ILYEN SZAR HELYEKRE!!!!


Most boldog vagy. Ha pedig valaki nem jár, akkor nem is fordul elő vele, tehát nemmel válaszolt a kérdésre.


Egyébként nem tudnék ilyen esetet elképzelni, mert a csaj vagy annyira részeg, hogy hamarosan össze-esik, vagy egy hatalmas nagy ribanc, így ki tudja kit szopott már le pár perccel ezelőtt. Egyik sem túl nyerő kombináció.

Utolsó: most sírjak. Miket hányszor visszautasítotok, legtöbbször sértő és tahó módon?

2011. dec. 31. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Volt ám, egy nagyon emlékezetes volt.

Buli elején szemeztem egy csajjal, gyönyörü, göndörhajú, tündéri volt, csak elkezdtem inni, haver csak hordta a muníciót. Egyszercsak odalépett hozzám a csaj, mondott valamit, nem értettem, elkezdtünk haverral röhögni, mint az állat, szegény csaj meg elment onnan:D

Azóta sem láttam.

2011. dec. 31. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!