Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátommal hamarosan túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátommal hamarosan túl leszünk az első alkalmon. Nagyon félek, hogy mi van, ha kiszakad a gumi?

Figyelt kérdés
2012. jan. 1. 15:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ha nem úgy csinálja, mint a barom, akkor nem fog kiszakadni.
2012. jan. 1. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ezt tartjuk a legbiztonságosabb módszernek, de nagyon félek attól, hogy esetleg teherbe esek, mert véletlen kiszakadhat a gumi.. Egy barátnőm pl spirál mellett lett terhes.
2012. jan. 1. 15:30
 3/12 anonim válasza:

Hát,ha egy normális Durex-et vesztek akkor az nem fog kiszakadni.


De pl egy Tesco gazdaságos koton annál inkább.


Mondjuk nem nagyon szoktak kiszakadni,ha megfelelő méretű..


Sok sikert ;)

2012. jan. 1. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
Én pharmatexel védekeztem az elsőnél is és utána is. Ez 90% védelmet nyújt, megszakításos módszerrel egészen biztonságos. :)) Vegyél 2000 forint:) hosszú távon olcsóbb mint a gumi, és kellemesebb :) Annyi a lényege,hogy megöli a spermiumok "farkát" és a fejét. Így nem tud bejutni. 10 perccel elötte fel kell helyezni, majd utána mikor beléd élvezett nem szabad fürdöni, mert a víz, és a szappan, közömbösíti, a gyógyszer hatását :))) De ez attól is függ,hogy éppen hol tartasz a ciklusoddal, elötte vagy utána, vagy éppen menstruálsz:)
2012. jan. 1. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Van Tesco gazdaságos koton?:O
2012. jan. 1. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Mégis mi lenne te barom? Veszel esemény utánit.
2012. jan. 1. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:

Van hát :D Én láttam múltkor..de nem húznám rá a micsodámra..


Amúgy szerintem,elsőnek óvszert használjatok.


Aztán jöhetnek ezek a cuccok.

2012. jan. 1. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ha nem járt le a szavatossága, akkor 99% hogy nem fog kiszakadni.
2012. jan. 1. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ne izgulj és ne stresszelj erre rá, mert akkor nagyon-nagyon rossz lesz...
2012. jan. 1. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Az óvszer a második legbiztonságosabb módszer a fogamzásgátló tabletta szedése után (ha a sterilizálást nem vesszük).

A jó minőségű gumik nem szakadnak ki, de az aktus után le tudjátok ellenőrizni, hogy nem lyukas-e, ha megtöltitek vízzel- ha kifolyik, akkor lyukad, ha nem, akkor nem.

Ha kilyukad esetleg, akkor még mindig vehetsz be esemény utáni tablettát, bár ez hatalmas adag hormont tartalmaz, felboríthatja a hormonháztartásod, így nem ajánlatos úgy bevenni, ha még nem egyáltalán nem is állt be amúgy a hormonháztartás, és egy évben maximum egyszer szabad. De persze ez még mindig jobb, mint egy nem kívánt terhesség.

Viszont úgy látom, Te túlságosan görcsölsz ezen a témán, így szerintem még nem állsz készen lelkileg a szexuális életre. Ha attól rettegsz, hogy kiszakad a gumi, akkor biztos, hogy nem fogod tudni élvezni az első alkalmat, de nem csak azt, hanem az össze többit sem, mert folyton rettegni fogsz...

Szerintem még kicsit hanyagoljátok ezt a témát, pettingeljetek, és közben olvass utána a különböző fogamzásgátlási módszereknek. Esetleg elmehetsz nőgyógyászhoz is, aki szintén tud beszélni ezekről, a nemi élet megkezdésével úgyis tanácsos évente méhnyakrákszűrésre járni.

Ha pedig már megnyugodtál, elhiszed, hogy biztonságos, NEM FÉLSZ, akkor kerüljön inkább sor az első alkalomra.

21/L

2012. jan. 1. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!