Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az hogyha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogyha egy lánnyal kedves vagyok, már azt hiszi hogy akarok tőle valamit és alig tudom lerázni?

Figyelt kérdés
kicsit zavaró mert sok olyan lány van akivel csak barátok vagyunk de kb sorban vallanak szerelmet meg nyomulnak de megbántani viszont nem akarom őket
2012. jan. 2. 18:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Mert jól nézel ki.
2012. jan. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ugyan ezt a kérdést akartam kiírni, csak lány szemszögből: Miért viszik a fiúk túlzásba a kedveskedést, ha nem akarnak semmit?

Rengeteg olyan ismerősöm van, aki cicának,drágámnak szólít meg ölelgetni szeretne meg hasonló... amikor valójában nem akar semmit. Én egyszer koppantam így,azóta átlátok az ilyesmin és próbálom nem komolyan venni őket.

2012. jan. 2. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
hát én nem cicázok meg drágázok olyat akivel nem kavarok egyszerűen csak kedves vagyok, eljárogatok velük néha, sokat beszélek, segítek ha vmi gond van +ha jól néznek ki ezt meg is mondom. de úgy igazán nem adok jeleket arra hogy akarnék vmit de mindenki annak veszi és ha bárhol megjelenek vmi nővel mindenki megjegyzi h "jól néz ki az új bnőd". attól hogy velem van egy csaj nem feltétlen a bnőm :D
2012. jan. 2. 18:32
 4/7 anonim ***** válasza:

Valószínűleg jól nézel ki és még kedves is vagy. Szerinted hány ilyen férfi van a mai világban?!

Tanácsként leírnám, nem kötelező, de remélem valamikor hasznát veszed. Ha bármikor is szeretnél egy barátnőt, de ezek a nyomulós lányok ottmaradnak melletted, akkor azt hiszem előbb-utóbb választanod kell. (Tapasztalat sajnos, a legrosszabb szemszögből.) Akkor nem tudod majd őket úgy elküldeni, hogy nem bántod meg őket. Valamint ha észreveszed, hogy az egyik kicsit másképp gondol rád, próbáld meg már akkor megbeszélni vele, utalgatni arra, hogy neked ő nem több, mint egy "haver". A kedvességnek is vannak határai.

2012. jan. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
naigen. a másik dolog meg az hogy több kapcsolatomnak is lett úgy vége hogy az aktuális barátnő féltékeny volt a többi lányra. hogy én miért beszélek azzal a k*rvával meg hova megyek vele stb... ráadásul még jópár exemmel is baráti szinten tartom a kapcsolatot. bár ha van egy komoly kapcsolat akkor tekintettel vagyok a lányra és inkább nem találkozgatok másokkal, de azt meg hogy kivel barátkozom én döntöm el
2012. jan. 2. 19:03
 6/7 anonim ***** válasza:
Igyekezz úgy viselkedni velük, mintha fiúk lennének.
2012. jan. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Persze, te döntöd el, hogy kik legyenek a barátaid. Talán itt jön ki az, hogy nincs férfi és nő között barátság.

Sajnos "szerencsém" volt "A barátnő" szerepében lenni. A barátom is kedves stb mindenkivel. Egyszer csak egy sarokra való (Igen, van véleményem róla...) azt mondta, hogy ő szereti és nem csak egy haver akar lenni. Barátom szépen elküldte, elmagyarázta neki a tényeket és azóta kerüli. Azonban a kisördög mindig ott motoszkál a fejemben. Bízom benne, de érthető, hogy "félek". (Bocsánat a meséért.)

Most képzeld magad a helyembe. Próbáld meg. :) Akár az exeid helyére is képzelheted magad, akik e miatt hagytak ott.

Szerintem amúgy egyik barátnő sem mondaná meg, hogy ki lehet és ki nem lehet a barátod. (Én legalábbis így gondolkodom...) Azonban ilyen helyzetben ez már más.

Remélem nem veszed kioktatásnak, nem annak szánom.

(18:57)

2012. jan. 3. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!