Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen a szép lányok 99%-a?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen a szép lányok 99%-a?

Figyelt kérdés

Tisztelet a kivételnek, és nem sértésből írom, de majdnem minden szép lány, akit ismerek, az ilyen tipikus Cosmopolitant olvasó, bulizó, viszonylag kicsiny észbeli képességekkel rendelkező "hölgy" - szóval eléggé sztereotipikusak. Gondolom, tudjátok, hogy melyik fajtáról beszélek.

Persze, van pár kivétel, de ők általában komoly kapcsolatban vannak. (konkrétan egy ilyet ismerek, míg a fent említett kategóriából sokkal többet)

Ez miért van?


2012. jan. 3. 11:56
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Én szoktam Cosmo-t olvasni, bulizni is eljárok, sőt! még inni is szoktam bulikban, de nem vagyok csúnya, intelligensnek tartom magam, és mások is annak tartanak, plusz a tanulmányi eredményeim (amiket nem magolással érek el) is ezt mutatják... Szóval mindig van kivétel, ne csak egy bizonyos körben mozogj, mert ott nyilván hasonló emberek vannak. 19L
2012. jan. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy van kivétel, én igazából az arányokról beszéltem. Sajnos nagyon kevés az - elmondásod alapján - hozzád hasonló lány.

Azért köszönöm mindenkinek, hátha egyszer szerencsém lesz.

2012. jan. 3. 13:15
 13/24 anonim ***** válasza:

Tenyleg keves van.. de ez odavissza mukodik, a lanyok is helyes, szorakoztato pasit akarnak, aki okos is, meg kedves is.

Mennyi az eselye h ilyen "tokeletes" ar szuletik? nagyon keves..


Mellesleg, hany eves vagy? Nem tom mennyire elerheto kategoria neked az egyetemistak.. orvosin, jogon, kozgazon sok okos es jo csaj van :)

2012. jan. 3. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
Jövőre megyek egyetemre - jogra, szóval majd meglátjuk.
2012. jan. 3. 13:43
 15/24 anonim ***** válasza:
Pontosan azért, mert a cosmopolitan-t bújja mind, ahelyett, hogy saját egyéniséget fejlesztenének.
2012. jan. 3. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 cynic ***** válasza:
100%

mert nincs szükségük arra, hogy értelmesek legyenek, a külsejükkel minden elérnek.

ezért van az, hogy többségük k.rvára irritáló, és valljuk be, meglehetősen unalmas.

2012. jan. 3. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
Egyetértek.
2012. jan. 3. 14:14
 18/24 anonim ***** válasza:

Szép a lányok 99%-a ???

A "csokikat" remélem nem számoltad bele mert azok már majdnem kitesznek 50%-ot ...

2012. jan. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
Milyen csokikat?
2012. jan. 3. 15:01
 20/24 anonim ***** válasza:
Kisebbségre gondolok ...
2012. jan. 3. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!