Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért viselkedett így?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedett így?

Figyelt kérdés
Kb olyan 8-9 hónappal ezelőtt megpróbát felszedni ez a srác, akiröl szó van. Majd olyan 5 hónapja egy lagzin végig egymást bámultuk. Most kb egy hete azt vettem észre, hogy furán viselkedik. Az történt, hogy mentünk ki az ajtón néhány barátnőmmel, én voltam majdnem az utolsó; köszönt, hogy sziasztok, mikor ránéztem ő elkezdte bámulni a földet. Miért?
2012. jan. 3. 12:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Akarsz tőlle valamit?
2012. jan. 3. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem ez volt a kérdés!
2012. jan. 3. 12:49
 3/7 anonim ***** válasza:

ha nem válaszol nem mondom meg,hogy mit jalent,válaszolj ugyse tudja senki ki vagy :)

1. voltam

2012. jan. 3. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Hát már lehet hogy túl lépett rajtad..talán már nem érdekled,talált valaki mást..vagy nemtudom. (:
2012. jan. 3. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nincs neki barátnője, amúgy meg igen, tetszik...
2012. jan. 3. 12:53
 6/7 anonim ***** válasza:

1. vagyok

Akkor igy akarja felhivni a figyelmet magára,hogy figyelj oda rá,mert te sem vagy pótolhatatlan.De vigyázz ne húzd az időt mert nemsokkára lemond róllad és valki mást fog akarni.A fiuknál ez már csak igy megy.

Szóvak ha akarod akkor lépj vagy felejtsd el :)

19F

2012. jan. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 menta34 ***** válasza:
Szerintem zavarban volt. Ha akarsz tőle valamit kezdeményezz egy picit te :)
2012. jan. 3. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!