Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek gáz? És vajon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz? És vajon szeret engem?

Figyelt kérdés

Szerintetek gáz hogy egy nálam 7évvel idősebb fiúba vagyok szerelmes?:/ Nem régóta ismerem...de nagyon kedves és szerintem bele szerettem...Folyton furcsa dolgok járnak az eszembe hogy mi lenne ha én és ő együtt lennénk...Szóval szerintem szeretem...Mellesleg a fiú szokta mondani nekem hogy szeret...Egyszer megkérdeztem hogy-hogy szeret...és azt mondta úgy mint egy barátot...de nem tudom hogy az igazat mondta-e...De olyanokat is szokott mondani hogy megölelne...és hogy kár hogy nem lakok hozzá közelebb ...:/ Szerintetek most mivan?!


14/L


2012. jan. 3. 17:18
 1/2 anonim ***** válasza:
de aríííííí
2012. jan. 3. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az hogy a fiú részéről kicsit beteges lenne, ha egy ennyire fiatal kiscsajjal kezdene ki.
2012. jan. 5. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!