Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez miért van így?

Figyelt kérdés

15 éves koromban tetszett egy fiú,és először mondtam el a barátnőimnek ezt.Kiderült,hogy nem tetszem neki. Más fiúknak tetszettem utána,és végül elfelejtettem azt a fiút, bár az a típus nagyon tetszett.Miután túltettem magam rajta,csak olyan típusú fiúknak jövök be szinte,viszont így már nem jelentenek nekem semmit....mind ugyanolyan,akkor elérhetetlennek tűnt,most meg nem tudok mit kezdeni vele. De miért hagyott olyan mély nyomott bennem,hogy nem akarok az olyan fiúk felé nyitni,akik tetszenek és én is tetszem nekik???

Ezt hogyan kellene kiheverni???ott 15 éves koromban úgy megváltozott a magamról kialakított képem,azóta nem gondolom magam szépnek egyáltalán,hiába mondják,hogy gyönyörű,istennő,szépség,cica,ezek a szavak semmit nem jelentenek azóta...és már 5 év telt el!!!


2012. jan. 3. 17:24
 1/4 A kérdező kommentje:
Miért változtatta meg ennyire az életemet EGYETELEN EGY elutasítás ?
2012. jan. 3. 17:25
 2/4 anonim ***** válasza:
Mert elhiszed.
2012. jan. 3. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Jééé velem is ez történt csak én fiú vagyok, és a kor is stimmel valszleg mert 15eves koromban volt és 5eve :)
2012. jan. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

1) neked sem tettszik minden pasi. Te sem tetszhetsz mindenkinek.

2) én még egy 15éves NŐvel sem találkoztam, csak kislányokkal. Lehet bejtöttél a srácnak, de ő egy érettebb vkit keresett. Teljesen normális.

3) Örülj annak ami van, tanuld meg értékelni. A más nem feltétlen rosszabb!

Ezen tudás hiányában viselt meg. Amíg ezeket nem fogadod el, addíg nem lesz változás. Ha sikerült akkor jóuilág lesz:)

Remélem tudtam segíteni:P

2012. jan. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!