Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi van, ha még mindig szerelme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van, ha még mindig szerelmes vagyok abba az emberbe, akibe kb.7 éve voltam?

Figyelt kérdés

Már 6 éve másik barátom van, de mindig eszembe jutnak a régi emlékek, és hogy lehet, hogy ő volt az igazi?!

Mi van, ha rosszul választottam? Vagy ez csak a szép emlékek miatt van?

Volt (van) valaki ilyen helyzetben?


2012. jan. 4. 03:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Keresd meg, ha te is kellenél neki akkor próbáljátok meg. Mostani barátoddal sem fair hogy vele vagy ha másra gondolsz.
2012. jan. 4. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Eleve rossz a jelenlegi kapcsolatod ha ez felmerül ennyi idő után.

Lehet hogy a jelenlegi kapcsolatod konkrétan pocsék csak nem mered magadnak sem beismerni, és most pont az csinálod mint a legtöbb nő összevissza agyalsz a semmin. Az biztos hogyha a rosszabbat egy jó dologhoz hasonlítod akkor visszasírod a jót...

De igazság szerint ezek a érzéseid gondolataid egyedül te tudod őket a helyükre rakni.

És igen, voltam ilyen helyzetben, voltam valamim ami jó volt és lecseréltem egy rosszabbra aztán megbántam, de ment az élet tovább a maga útján.

2012. jan. 4. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Igen, a jelenlegi kapcsolatom siralmas.

De te, 2. válaszoló írnál kicsit többet? (ha privibe, az is jó lenne, nem muszáj mindenki előtt)

De még mindig nem vágom, hogy a mostani "szar" kapcsolatom miatt vágyom az előzőre, vagy mert tényleg szeretem.?(megkeresni nem tudom, vicces és egyben "sorsszerű találkozás volt a miénk, és ugyanúgy "sajnos" viccesen nem tudom most megkeresni)

2012. jan. 4. 04:19
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem teljesen értem miről kéne többet írjak. A lényeg az, hogy mivel a saját érzelmeiddel sem vagy tisztában honnan kéne nekünk tudni ?

Bár valójában fogalmam sincs mivel nem látok beléd és még csak nem is ismerlek, de szerintem arról van szó hogy egyszerűen volt már jobb sorod is párkapcsolat terén, és nehéz időkben az ember mindig mérlegel.

Tudod, régen minden jobb volt. Ez egy közhely ami manapság egyre jobban elterjed. De valójában egy fenét volt jobb. Csak az ember szereti sajnálni magát. Egyszerűen visszasírod a mostani pocsék helyett a régebbit ami jobb volt ennél, ennyi. Persze az sem kizárt hogy még mindig szereted, de tényleg, ha te magad sem tudod akkor senki se fogja.

Annyit mindenképp tudok neked tanácsolni, hogy ha a mostani kapcsolatod pocsék akkor ne folytasd nyilván. Ha véget vetsz neki, megeshet tisztábban látod majd az előző szerelmet iránt érzett állítólagos szerelmet is.

Én speciel mindig előre nézek az életben, és neked is ezt javaslom, keress egy új férfit.


Közbe rájöttem mire gondoltál. Hasonló volt a helyzet mint itt. Én nem éreztem nagy szerelmet csak azt tudtam hogy nagy hiba volt elhagynom őt. Hülye voltam fontosabbak voltak más dolgok, és ehhez az életvitelhez találtam új párt akkoriban, de ebből nem sok jó sült ki. Szóval volt egy rossz döntésem, amit megbántam, de tenni már nem tudtam ellene, így tanultam belőle.

A tanulság az, hogy tanuld meg értékelni a jó dolgokat addig amíg tartanak, tudom nehéz, a legtöbben sose jutnak el erre a "szintre".

2012. jan. 4. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha szeretnéd azt tudnád 100%-ra, itt nem erről van szó ezt te is tudod.

A szerelemben nem kételkedsz, biztos vagy benne, hogy csak ő kell, senki más. Fel sem merülnének benned ilyen gondolatok, mint amiket leírtál, ha igazán szerelmes lennél.

Nem vagy tisztában magaddal, ez itt a legnagyobb probléma. Olvass önismereti könyveket.

2012. jan. 4. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szóval akkor hogy is van ez?


A régi jót hasonlítod a mostani rosszhoz? Akkor persze, hogy a régire vágysz és ő jut eszedbe!


Dobd a mostanit és keress egy hozzád illő pasit, aki igazán szeret és meghalni is képes lenne érted és akkor majd eszedbe sem fog jutni a régi!

2012. jan. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!