Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy érjem el hogy ő kezdemény...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy érjem el hogy ő kezdeményezzen?

Figyelt kérdés
Én 8.- os vagyok ő viszont 9.- es . Egy suliba járunk és 1 hónap után végre észre vett engem a folyosón vagyis kb. 15-20 mp. ig bámult aztán a haverja aki mellette állt igy rácsapott a melkasára és mondott valamit aztán elfordultak én meg úgy zavarba jöttem , hogy én is elfordultam aztán a b.nőim elráncigáltak hogy beszélgessünk meg minden ... ahhj most mit csináljak , így még van esélye nálla???minden nap csak rá gondolok és vele is álmodok mit csináljak hogy ő jöjjön oda hozzám vagy hogy ő kezdeményezzen??
2012. jan. 4. 17:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy te kezdeményezel. :D
2012. jan. 4. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Sehogy, nem lehet, fogd már fel, hogy ilyet nem lehet elérni, avgy te mész oda hozzá, jó tudom te lány vagy és egy felsőbb rendű lény, te nem ereszkedhetsz le hozzá, akkor magába roskadna az univerzum, de te menj oda, ha akarsz valamit, mivel neki fingja sincs róla mi a szándékod + a füstjeleidből sem ért egy kukkot sem mert 3 szor kisebb a férfiak agyában a kommunikációs központ részben ezért is.

Ha nem fogadod meg a tanácsom te bajod, nem jutesz 1ről a 2re, nem fog közeledni úgy sem.Ne várd a sült galambot!!!

2012. jan. 4. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

:D Miért kéne neki kezdeményeznie mindenképpen ?:) Nem értem azt, hogy képesek az emberek hosszú időket (vannak, kik éveket is) azon fáradozni, hogy észrevegyék őket. Megbolondulnak már az egésztől, felejteni akarnak, görcsölnek, éjjelente forgolódnak, stb.stb. De az ego-juk mindvégig erősebb, mint az érzelmeik. Soha, érted ? Soha nem lennék képes ilyesmire. Annyira türelmetlen ember vagyok és annyira hamar ráunok dolgokra, hogyha ilyen lennék, akkor eláshatnám magam, mert soha sem lenne senkim. Szarni kell az egészre. Látod, hogy bámul. Visszabámulsz. Aztán ha ez rendszeressé válik, akkor megkeresed valamelyik portálon, már ha fent van és elmondod, neki hogy te tudod, azt amit ő is tud, mégpedig, hogy mindketten bámuljátok egymást és te mered remélni, hogy ő is azért, amiért te őt.

Persze nem pont így, de a lényeg benne van és egyéb, jobb megoldást nem tudok a problémádra, mert önbizalmat illetve tutira menő akciótervet nem áll módomban prezentálnom eléd.

2012. jan. 4. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kezdeményezés a fiú dolga.. Ez is csak ebben az országban a divat.
2012. jan. 4. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!