Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek? Bővebben lennt!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek? Bővebben lennt!

Figyelt kérdés
Utoljára dec.3-án volt meg a menstruációm ami dec. 7ig tartott. Kiszámoltam dec. 14-15-16-17 volt ovulációm, barátommal dec. 22-én és 27-én voltunk együtt úgy, hogy csak 1-2 percre berakta a péniszét és ki is húzta nem élvezett belém. Dec. 31re vártam a menstruációm de nem jött meg,vasárnap teszteltem igaz,hogy reggeli második vizeletből, de NEGATíV lett! Hétfőn voltam nőiorvosnál és kaptam injekciót ami meghozza a menstruációt 10 napon belül, vannak görcseim és olyan mindjárt megjön érzésem,de semmi szerintetek terhes lehetek? De ilyen mell feszülés/fájdalmam nincsen,semmi ezek az előjelek,csak ez a mensi kimaradás. Vagy esetleg attól késhet,hogy nagyon ideges lehetek?Az injekciónak mindenképpen meg kell hoznia a menstruációt ha nem vagyok terhes nem? Vagy próbáljam meg még egyszer a tesztet?A válaszokat előre is köszönöm!!
2012. jan. 4. 18:31
 1/3 anonim ***** válasza:

haha előváladékról hallottál?

az már húzogatás nélkül is jön

pl ha órákig pettingeltetek akkor már biztos olyan volt a farka

terhes vagy

2012. jan. 4. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szerintem csinálj egy új tesztet. De ha negatív lett, akkor nem tudom, hogy mi a gond. :S
2012. jan. 4. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
első válaszoló: nem pettingeltünk órákat! sőt alig pettingeltünk..
2012. jan. 4. 18:35




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!