Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek gáz vagyok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz vagyok?

Figyelt kérdés
A sulimban van egy-két helyes nyolcadikos ,akikért az összes lány oda van, kivéve én. Ráadásul nekem az egyik osztálytársam jön be, aki zárkózott és csendes.. Meg mindig csak róluk beszélnek és ez egy kicsit idegesítő..Én meg félek ,hogy kinevetnének ,hogy nekem egy 'lúzer' jön be ( amúgy nem is kövér ,sem csúnyácska ,olyan átlagosan néz ki a fiú) Most tényleg ciki ,hogy nem a 'szépfiúkért' vagyok oda? ://
2012. jan. 4. 18:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Te a jófiúkra buksz. Ennyi.


Kár hogy olyan kevés van belőled.

2012. jan. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
0%

ciki

a szépfiúk lábaközé a szünetben a mosdoban kötelező jelleggel kell szopogatni

ha nem leszárad a nagyajkad

2012. jan. 4. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Szerintem nem mert nem a külsö hanem a belső számit 1 kapcsolatban


pistike voltam az 5/a bol

2012. jan. 4. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Nem ciki, sőt...tök jó h észreveszed őt is...Mondjuk a lúzer nem kellett volna xD
2012. jan. 4. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Az első válaszoló jól mondja.
2012. jan. 4. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
79%
GRATULÁLOK!!nem vagy riba*c!! és nem gáz:) ha meg kiröhögnek nem is igazi barátok:)
2012. jan. 4. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Jó ,de azt mondták rá ,hogy lúzer :(
2012. jan. 4. 18:39
 8/16 anonim ***** válasza:
de van belölük jopár csak nem veszik észre mert a hözöngö taplok el nyomják öket
2012. jan. 4. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Kérdező sz@rd már le mások véleményét ha szereted akkor lesz@rod a többi népet hogy mit mond
2012. jan. 4. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
ÓÓ :) csak irigyek :) kapd le egyszer a suliban :) csókold meg :) egyből nem lesz lúzer :) és szerzel neki egy irtó jó napot :) ráadásul mindig fiú beléd szerelemes és mindenki irigy lesz :)
2012. jan. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!