Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A 15centi hosszú és 5 centi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 15centi hosszú és 5 centi vékony pénisz az mennyire jó, ha egy 190cm magas és 85kilós testhez társul?

Figyelt kérdés
leginkább a vékonysága aggaszt simán körbeérem a kezemmel.
2012. jan. 4. 19:48
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
24%
pff.. jó szar lehet neked ;)
2012. jan. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
0%

Hát a méretével én vágnék fel mert eléggé kicsi .Ez csak akkor jó ha játékos vagy amúgy bújj el. a vastagságát meg mindenki átéri az nem para.


ezt én mondom 22cm hosszal

2012. jan. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Komolyan azt hiszed az a jó, ha körbe sem éred a kezeddel? :DDD
2012. jan. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
nem azt hogy átérem, hanem h nem látom hú de nagynak.
2012. jan. 4. 19:54
 5/19 anonim ***** válasza:
Ne nézegesd. :D Close Enough :D
2012. jan. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is paráztam egész addig, míg nem lett barátnőm. Amikor először megnézte, azt mondta,h hú mekkora.

Hasonló mértekkel rendelkezem. Ne is figyelj olyanokra, akik azt mondják,hogy kicsi,szánalmas,ezzel nem lehet mit kezdeni... A barátnőmnek tetszik, nem panaszkodik. Bár ez 2 emberen múlik,hogy ki mennyire fogadja el a másikat.

Nekem szerencsére egy rendes lány jutott, akit nem a péniszem érdekel.

Ja és szerintem onnan fentről ahonnan nézed, teljesen más minthogyha más szemszögből nézed.

2012. jan. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim válasza:
100%
Jó kis kuki az! sziasztok sp voltam!
2012. jan. 4. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
teljesen jó 20L
2012. jan. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
15-16 cm nekem a legjobb egy 5 cmes vastagsággal kb. minden pózban élvezetet nyújt. volt már dolgom nagyobb szerszámmal és több pózban is fájt :s
2012. jan. 7. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Szerintem se kell aggódnod. Itt van xy neki azt mondta a csaj hogy fúú mekkora. És szerintem is úgyis ezen múlik leginkább, hogy a lány épp mit gondol, kedvességből mondja vagy sem tök mind1.


Biztos jól esne, ha egy lány mondaná szemtől szembe "hüü milyen nagy^^" vagy hasonló. Én is már úgy vagyok vele, hogy leszarom.. igazából az se érdekel ha kiröhög, az is add nekem valami megnyugvást ha beégek. Nekem is 16,5? cm vastagságra meg nem tudom, 5 centi lehet kb. vagy 6

2012. jan. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!