Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hiszel az igaz szerelemben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hiszel az igaz szerelemben?

Figyelt kérdés

Ugye,nem csak én hiszek benne,hogy egyszer mindenki megtalálja a párját és boldogok lesznek?

Meg,hogy kevesebben teszik fel a kérdést,hogy a lányoknak miért fontos a külső,a fiúk meg miért vernek mindenkit át stb.

Valaki hisz még benne rajtam kívül?


2012. jan. 4. 21:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
igen.
2012. jan. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Hiszek benne
2012. jan. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
csak abba... minden más csak hazugság és szemfényvesztés
2012. jan. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
nem hiszem tudom h van
2012. jan. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Inkog Nito ***** válasza:
30%
Nem hiszek a biztos szerelemben.Valószínűleg ez nem adatik meg.Sokan élnek boldogtalanul.Lányoknak fontos a külső ez tény de fiúknál is.Fiúk átvernek mindenkit?Ezt inkább nem taglalnám.Több lány van aki átcseszi a barátját legalább is én azt veszem észre.
2012. jan. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 mus musculus ***** válasza:
Abban igen, hogy megtalálják az igazi eget verőt, de a beteljesülés nem feltétlenül jár együtt ezzel szerintem.
2012. jan. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Örülök,ha még van aki hisz benne rajtam kívül..:)


"Meg,hogy kevesebben teszik fel a kérdést,hogy a lányoknak miért fontos a külső,a fiúk meg miért vernek mindenkit át stb.

Valaki hisz még benne rajtam kívül?"


Amúgy ezt azért írtam,mert sokan tesznek fel olyan kérdéseket,hogy miért fontos annyira a lányoknak pl. a külső meg ilyenek,és szerintem eléggé általánosítás. Nem olyan fontos..(Oké,a jó megjelenés,ápoltság pl fontos)

2012. jan. 4. 21:22
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Úgy gondolom, hogy van x számú (nem feltétlen csak 1, de nem is 100) ember akivel ha egymásra találunk boldogok lehetünk életünk végéig. Persze ezt mindkettőnknek akarni kell, de ez arról is szól, hogy jobbak akarjunk lenni a másikért. Szóval hiszek.

21/F

2012. jan. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Utolsó, egyet értek.
2012. jan. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2012. jan. 4. 21:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!