Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akarna valamit, vagy csak hülyit?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akarna valamit, vagy csak hülyit?

Figyelt kérdés
Van egy fiú,akivel egyszer találkoztunk egy buliban,de nem történt semmi,majd neten irtam neki és beszéltünk,de mondta hogy most van barátnője,abba is maradt minden,majd maikor szakitottak rá 2hónapra,akkor megbökött facen,én meg irtam neki és beszélgettünk,aranyos volt,de azóta csak oda-vissza bökdössük egymást neten,ő nem ir. Én meg nem fogok. Mit tegyek? ne bökjem vissza? vagy irjak neki?mert lehet h fél,vagy mi van itt?
2012. jan. 4. 23:46
 1/10 anonim ***** válasza:
Talán ki kéne mászni a facebook elől, és mondjuk személyesen találkozni vele? :S Csak engem idegesítenek ezek a "megbökött, jaj ez mit jelent" típusú találgatások? :S
2012. jan. 4. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
szerintem biztos érdekled őt, ha bökdös. lehet h csak fél.. írj rá, nem történhet semmi rossz! ha utána sem ír rád, hagyjad...:)
2012. jan. 4. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
véletlen nem futhatunk össze,csak megbeszélve. de én nem irhatok neki már harmadszor ő meg csak várja,vagy nem értem,h mit akar..
2012. jan. 4. 23:51
 4/10 Frodó a Zsákos ***** válasza:
Ha foglalkozol a dologgal az csak annyit jelent, hogy téged érdekel, ez a lényeg. Ha nem lépsz ő tuti nem fog, úgyhogy ülj le vegyél egy nagy levegőt olvasd el az első mondatomat és gondolkodj el rajta. Ha úgy gondolod tényleg nem érdektelen neked, akkor írj rá ha nem, hagyd abba a " bökdösését" és előbb utóbb venni fogja a lapot, hogy nem érdekled.
2012. jan. 4. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Én irnék neki,de ő ezt nem venné nagyon nyomulásnak?hisz mindig én irok. De ha nem akarna semmit,ak nem bökne meg,vagyis én nem tenném.
2012. jan. 5. 00:05
 6/10 Frodó a Zsákos ***** válasza:

Nem egy Oroszlánszívű Richard, ennyi. A nők olyan sokszor hangoztatják az egyenjogúságukat, hát ez egy ilyen " mellékterméke" a dolognak :P Manapság sok lány kezdeményez.

ui: az, hogy valakire ráírsz miért lenne egyből nyomulás?

2012. jan. 5. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Mivel én kezdeményeztem úgymond, Ő akkor mondta h van barátnője,akkor békült ki az exével,és amikor szakitottak akkor hogy jutottam eszébe? lehet h úgy gondolta,h lehet valami? mert ha igen akkor nem értem,h h lehet ilyen gyáva,h nem ir,csak megbök..

Ő 21 én 18 :)

2012. jan. 5. 00:28
 8/10 Frodó a Zsákos ***** válasza:

Én igazán próbáltam segíteni és szerintem le is írtam az egyszerű megoldást de látom csak a fölösleges köröket futjuk :(

Azt, hogy miért nem ír rád nem tudhatja csak ő (én leírtam azt ami a legvalószínűbb)

Sajnálom, hogy nem tudtam választ adni, Szia

2012. jan. 5. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Mi nem tudhatjuk, hogy Ő mit gondol vagy mit érez mikor kökdös facen, erre csak ő tudna neked választ adni. De ha így csinálsz akkor soha nem fogod megtudni, tehát ezt neked kellene kiderítened, méhgozzá nem a mi találgatásainkból, hogy hát szerintünk ezér vagy azért, mert akkor kételyek közt fogsz továbbra is lenni és azon töröd a fejed, hogy jaj miért bökött meg vajon facen az a fiú? Erre mi nem tudunk választ adni. Figyu abszolút nem nyomulás ha írsz neki, nem baj, hogy már sokat írtál, de ha nem írsz neki soha nem tudod meg az igazat, csak állandóan ezen töröd a fejed, hogy vajon érez irántad valamit, vagy sem. Tehát írj neki, csak ez az egy megoldás maradt, mert te sem vagy már kislány, hogy találgass, hogy "jaj biztos akar tőlem valamit" aztán meg "jaj nem akar ő mégsem tőlem semmit", ennek a dolognak a végére kell járni és ezt csak te tudod megtenni. Nem veszítesz semmit! Írsz neki azzal még tényleg nem nyomulsz ezt felejtsd is el!Dehogy nyomulás. Ha nem teszed meg és mégis akar tőled valamit akkor elszalasztod és talál magának másik lányt és akkor az lesz benned miért nem írtál neki időben.

Vagy írsz neki és sajnos nemleges választ ad, akkor pedig időben el tudod még felejteni. 50-50% az esély, ez is kisülhet belőle meg az is. De semmiképp nem veszítesz vele ezt hidd el. Jobb mint ábrándozni és azon gondolkozni, hogy miért bökdös. Mi csak ezt tudjuk mondtani és tanácsolni neked, mert ez a leg ésszerűbb, így te is megtudod a biztos választ és nem tanakodnod tovább, hanem tudod a konkrétat. Tedd meg szeritem és ne várakozz, ez a legjobb tanács amit adhatunk neked. De ha nem teszed meg akkor továbbra is csak ezen fogsz gondolkozni és vagy őt szalsztod el, vagy akár másik rendes pasit ha vele nem jönne össze. Bár gondolom tartasz a nemleges választól az is közrejátszik abban, hogy nem írsz neki. Ezt meg is értem, de ne egyből a nemleges válaszra gondolj, vagyis ez is legyen benned, mert ahogy írtam két esélyes a dolgog. De akkor ha ez is benne van a dologban, akkor nem biztos, hogy kizárólag egyedül ő a gyáva. Én nem azt mondom, hogy te gyáva vagy ne érts félre mert abszolút nem mondom azt, hogy az vagy, hanem lehetséges, hogy az a fiú azt várja, hogy te írj neki. Az biztos, hogy ő nem fog magától írni neked azt ne is várd! Tehát lépj te és tudd meg az igazságot! Ennél többet nem tudunk mondani! Sok sikert kívánok!

2012. jan. 5. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a választ! :)

Megpróbálok majd tenni az ügy érdekében. :)

2012. jan. 6. 11:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!