Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy csaj aki nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy csaj aki nagyon nagyon tetszik nekem itt lakik az utcában látott már párszor de nem tudom hogy felvegyem-e facre mert sztem nem ismerne fel mit tegyek?

Figyelt kérdés
2012. jan. 5. 14:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Előbb csak legyél minimum köszönőviszonyban vele, aztán jelöld be.
2012. jan. 5. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Hipertroll ***** válasza:
Kérjél kupidótól egy szívecskés töltényt, majd egy mesterlövész puskával lődd fejbe vele a csajt, utána ő fog bejelölni téged.
2012. jan. 5. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
hol laksz?:D
2012. jan. 5. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
na jó de ő is szokott nézni?amúgy vedd fel nyugodtan biztos hogy felismer , még ha nm tetszel neki akkor is. Én minden nyomira emlékszem akik az utcában laknak és néha látom őket, hát még egy olyanra aki tetszik is..szal vedd fel
2012. jan. 5. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Rendben köszi a válaszokat :)
2012. jan. 5. 18:47
 6/13 A kérdező kommentje:
Hát igen csak még a köszönőviszonyt is el kéne kezdenem valahogy vagy csak simán köszönjek rá?:)
2012. jan. 5. 20:09
 7/13 anonim ***** válasza:
Persze! Miért olyan nehéz az? :)
2012. jan. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nem azt mondom csak lehet kicsit hülyének nézne vagy inkább furának :)
2012. jan. 5. 21:02
 9/13 anonim ***** válasza:
Hát ha elmész mellette, simán ráköszönhetsz, mint jó szomszéd. Az lenne a fura, ha nem köszönnél. :)
2012. jan. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Csak az a baj hogy nem szomszédok vagyunk xD más tipp?:D
2012. jan. 5. 21:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!