Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azt olvastam hogy a magyar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt olvastam hogy a magyar férfiaknak 16cm az átlag (? ) a felnött férfiaké

Figyelt kérdés

én most 13és fél éves vagyok és most a pö.csöm állva 11-12 cm de akkor már nagyon áll, ilyen korban ez normális vagy átlagon aluli ja és még csak most szőrösödik felül


ja és miért áll minden reggel a p.csöm? nektek is feláll mire felébredtek? akkor is mikor nem álmodok a csajommal


2012. jan. 5. 18:41
1 2
 1/11 Macs1209 ***** válasza:
100%
Gratulálunk hozzá. Szívből. És azt is, hogy nem tudod használni a keresőt se itt, se a googleba.
2012. jan. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Ennyi idősen ez teljesen normális veled kapcsolatban minden.

A reggeli merevedést szokd meg, ezentől így lesz öreg korodig, akkor meg nem a pöcköd, hanem a derekad fog beállni, mint a cövek :D

2012. jan. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
33%

11-12??? xDDD

baszarok xD

ezzel már hugyozni tudsz, másra úgysem tudod használni :P

ja nekem is áll a bré reggelenként, de rászólok h: "He..öcsi, nyugodjá' le" xD

xD

2012. jan. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 mus musculus ***** válasza:
14-15 centi az átlag, öcskös. A tiéd még növésben van. És igen, a szőrösödés és a reggeli erekció is normális. Egyéb?
2012. jan. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

az egyik osztálytársam is 13 éves de már lassan borotválkoznia kéne a lábai és a kezei is nagyon szőrösek olyan szőrös mint egy felnöté és a hangja is mindig is mély volt de a mostani 2 évben nagyon mély lett a hanglya elképzelhető hogy rendes pöcköse van?


én rajtam még alig van szőr, 2 hónapja vettem észre 1-2 szőrszálat a pöckösömön mostmár van legalább 40 szőrszál és már némelyiket meglehet rendesen fogni is, de a kezemen csak pár hete vettem észre a szőrösödést


jelentősen megnőlhet a pöckösöm? mert a bátyám már 18 éves és egyszer mikor reggel felakart keltenii akkor előtte megnézte a pöckösöm és azóta piszkál hogy milyen kicsi

mer állítólag az övé 20-21 cm

2012. jan. 5. 19:01
 6/11 anonim ***** válasza:
64%
bátyád bu.zi-e?
2012. jan. 5. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Lehet majd a tiéd is megnő akkorára, bár nem tudom, hogy az ilyen mennyire öröklődik. De mivel minden féle képen növésben vagy, kár ezen kattogni. Egyébként a lányoknak nem feltétlenül a jetik jönnek be én se szeretem ha egy pasi merő test szörzet.
2012. jan. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha tényleg csak 13 éves vagy, abból a 11-12 centiből lehet még bármi. Akár rendes, normális pénisz is simán, és hát persze maradhat ugyanekkora is...
2012. jan. 6. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
A testszőrnövekedés az nem kortól függ, se a hangmutálódás. Reggeli erekcióhoz szokj hozzá. Az én lábam 13 évesen kezdett el szőrösödni, a karom pedig még le van maradva, és szakállam se nő még, a hangom meg a te korodban kezdett változni. A testvéred pedig miért lehetett annyira kíváncsi a testedre???
2012. dec. 23. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
14F. De már 17 cm :DD
2017. febr. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!