Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Nektek milyen fajta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nektek milyen fajta lány jön be, ha csak ezek özül választhatnátok? A szép de kőbunkó vagy a csúnya viszont tündéri személyiség .

Figyelt kérdés
2012. jan. 6. 17:17
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
82%
csúnya és bunkó , legjobb (Y)
2012. jan. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
76%

Nekem a szép, de kőbunkó kellene. Én is gyakran bunkó vagyok.

De a bunkóság alatt sokszor normális személyiség van, csupán a felszín, és a kifejezésmód olyan, amilyen.

Ha lenne egy szép, de bunkó barátnőm, (aki közben okos, hűséges, és ragaszkodó is) akkor őt még szeretni is tudnám.

A szép és KŐbunkó. Egyértelműen.

KÖvezzetek meg!

2012. jan. 6. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Nekem egyértelműen a 2. Viszont megfigyelheted, h akinek a külső számít, az legalább be is vallja, h az 1. kéne neki.
2012. jan. 6. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
72%
kövezzetek meg, de ha szigorúan a kettő közül kell választani akkor inkább a szép! végül is jó barátom van akivel nagyon jókat tudok beszélni, szexelni viszont nem akarok vele! szóval... inkább kőbunkó de szép.
2012. jan. 6. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Na szóval ezt a kérdést nem azért írtam ki mert ronda naiv rémség vagyok hanem azért mert igen nem vagyok csúnya viszont nagyon nehezen fogadok el embereket.Evvel a kérdéssel azt szerettem volna kideríteni hogy vajon érdemes-e megváltoznom vagy maradjak önmagam ?
2012. jan. 6. 18:49
 16/20 anonim ***** válasza:
Mármint mit értesz azon, hogy nehezen fogadsz el embereket? Van mittudomén egy kövér oszttársad és lenézed? Vagy mégis hogy nyilvánul meg?
2012. jan. 6. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
ezek szerint te lennél a szép de bunkó lány? az egy dolog, hogy lefeküdnék veled, de többre nem is tartanálak szóval nem nagy dicsőség... és valószínű ezzel a többség is így van. szerintem érdemes lenne változni!
2012. jan. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

butább tündéri, és átlagos legalább

f18

2012. jan. 7. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Ha csak a kettő közül lehet választani akkor a csúnya de tündéri személyiség. Szép de kőbunkó lánnyal nem rég volt dolgom, nem kívánom senkinek.
2012. jan. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Legyen tündéri személyiség, de ne legyen csúnya. Bár az igazság az, hogy mindenkinek más a szép. Nekem pl. egy olyan nő sem jön be, akiért a legtöbb férfi oda van.


20/F

2012. jan. 10. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!